Genç futbolcu Oğuzhan Aydoğan, Almanya'nın Schalke 04 Alt yapısına transfer olduktan sonra, B. Dortmund U19'a transfer oldu. Daha sonra Beşiktaş U21'de sergilediği başarılı performansla tekrar Almanya'ya giderek Karlsruhe'ye döndü. Ardından futbolculuk kariyerine Almanya'nın Alem. Aachen, Ankaraspor ve Menemenspor gibi kulüplerinde devam etti. Son olarak, tecrübelerini artırdığı bu süreçlerin ardından Düzcespor'a transfer oldu.

5ac3e41e-6932-4bf8-a44c-6d299e7a31ad

TEKNİK DİREKTÖR ADNAN ŞENTÜRK GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLADI TEKNİK DİREKTÖR ADNAN ŞENTÜRK GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLADI

Bu transfer sürecinin tamamını Cüneyt Yılmaz yöneterek, Düzcespor'a bonservis bedelini ödettirmeden sonuçlandırdı. Yılmaz'ın Düzcespor'a sağladığı bu büyük destek, hem kulübün hem de Düzce'nin spor camiasında olumlu bir yankı uyandırdı.

Düzcespor'a olan katkıları ve spora olan desteği nedeniyle Cüneyt Yılmaz, Düzceliler tarafından her dönem takdirle karşılanıyor.

fbc9bdf4-897a-4516-8104-a9d3310ab7ad

Düzcespor'a yapmış olduğu bu anlamlı desteğinden dolayı Cüneyt Yılmaz'a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sporun ve yerel kulüplerin güçlenmesi için gösterdiği çabalardan dolayı takdir edilen Yılmaz, Düzce ve Düzcespor'un geleceği adına önemli bir rol üstlenmeye devam ediyor.