FETÖ Terör örgütünün 15 Temmuz 2016’da Türk Milletinin iradesine yönelik kalkıştığı hain darbe girişiminin 7. yılında, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki tarihe altın harflerle yazılacak milli mücadele, bu yıl da tüm yurtta bir kez daha hatırlanıyor.

F1D6DfhXwAA49L0

Gelecek nesillerin, olayın ciddiyetini anlayarak karşı karşıya kalınan ihanet şebekesine tekrar maruz kalmaması için ülke genelinde düzenlenen 15 Temmuz Hain Darbe kalkışmasına yönelik yürütülen mücadelenin hatırlatıldığı programlar, kent meydanlarında düzenlenirken, siyaset ve bürokrasiden kınama mesajları ve mücadelenin büyüklüğünü ifade eden paylaşımlar da art arda geliyor.

F1D6DfbWYAMmiF-

Bu çerçevede İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından manidar bir paylaşım yaptı.

''Benim de şu cihandan gidişim Memleket sevdasından''

ÖZLÜ DÜZCE LİSESİ MEZUNU, ONA SORUN ÖZLÜ DÜZCE LİSESİ MEZUNU, ONA SORUN

Bakan Yerlikaya, sosyal medya hesabından Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı'na (JÖAK) bağlı paraşütçülerin, gökyüzünde Türk bayrağı açtığı videoyu

Jandarma Özel Asayiş Komutanlığımıza (JÖAK) bağlı paraşütçülerimiz nazlı hilâlimizi gökyüzünde gururla dalgalandırdı.

Bu güzel vatanın yiğit evlatlarına kıymaya kalkan hainler, şanlı bayrağımızın bizler için ne anlam ifade ettiğini, onun uğruna neler yapabileceğimizi hiçbir zaman anlamadılar, anlayamayacaklar” mesajıyla paylaştı.

Haber – Ahmet Çelik