KALDIRIMLAR ARAÇLARIN İŞGALİ ALTINDA KALDIRIMLAR ARAÇLARIN İŞGALİ ALTINDA

Zeki̇ Yıldırım Sadullah Ünsal

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ın ülke genelindeki bakanlığa bağlı müdürlüklerde başlattığı değişim hamlesi doğrultusunda Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Zeki Yıldırım, Sinop’a atandı. Aslen Düzceli olan ve 10 yılı aşkın süredir Düzce Valiliği Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde çeşitli görevlerde bulunan Yıldırım, son olarak müdür yardımcılığı koltuğunda oturuyordu. Sinop’a Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak atanan Yıldırım, veda ziyaretleri kapsamında Öncü Medya Grubu’nun misafir oldu.

Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal tarafından ağırlanan Yıldırım, uzun yıllardır basınla birlikte Düzce’de sosyal çalışmaları en üst noktaya çıkartmak için omuz omuza çalıştıklarını vurguladı.

Ünsal da Yıldırım’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Karşılıklı iyi niyet temennilerinde bulunulan ziyaret, günün anısına fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Öte yandan eski Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı, yeni Sinop Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zeki Yıldırım; 2012- 2014 yılları arası Düzce Valiliği Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı olarak, 2014 yılından 2020 yılına kadar da Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili olarak görev yaptı. Yine aynı ilde 2023 yılı aralık ayına kadar İl Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu.