Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, vizyon projelerinden biri olan Beyköy Kaledibi Mesire Alanı’nı Beldeye kazandırmanın haklı gururunu yaşadı.

FormatFactoryIMG_3752

Pandemi, deprem, sel gibi ciddi olumsuzluklara rağmen kısa sürede büyük bir gayretle ortaya çıkardığı harika eserin açılışını görkemli bir şekilde yaptı.

BEYKÖY’Ü TURİZM DEĞERİ YAPMAK İSTİYOR

Hem Beyköy halkının hem de Düzce halkının takdirini kazanan Osman Kılıç, önümüzdeki dönemlerde hayata geçireceği projeleriyle Beyköy’ü Düzce’de kıymetli bir turizm değeri yapmak istediğini vurguladı.

Başkan Kılıç, açılışta yaptığı konuşmada, Beyköy’e bugüne kadar kazandırdıklarının, hayallerinin sadece küçük bir kısmı olduğunu vurgulayarak önümüzdeki dönemde tekrar aday olmak istediğini söyledi.

IMG_3765

9 bin nüfuslu beldede halkın yüzde 80’inin gönlüne girmeyi başaran Başkan Kılıç, hayata geçirdiği büyük projelerden aldığı güç ve Beyköy halkının da kendisine verdiği desteği anımsatarak protokolde tam karşısında oturan İl Başkanı Hasan Şengüloğlu’na seslendi.

3 DÖNEM KURALINA TAKILMIYOR

Bazı çevrelerce Osman Kılıç’ın 3 dönem kuralına takıldığı ve bir daha aday olamayacağı söylentilerinin ortaya atılmasına değinen Osman Kılıç, bu tartışmalara son noktayı koyan konuşmasında şunları söyledi: “Seçim yaklaştıkça, dedikoduların ayyuka çıktığını görüyoruz. Osman Kılıç’ın, 3 dönem kuralına takıldığını ve aday olamayacağını iddia eden bir nesil var. Ben bunların, ortalığa fitne ve fesat katmak istediklerine inanan birisiyim. Ben 3 dönem kuralına takılmıyorum. Çünkü 2009’daki ilk seçim Milliyetçi Hareket Partisi’ndendi. Dört yıl Milliyetçi Hareket Partisi’nde kaldım, beşinci yıl AK Parti’ye geçtim. 2024 Yerel Seçimlerinde de bir dönem daha aday olmak için, teşkilatımızın ve Beyköy halkının teveccühüne ve takdirine bırakıyorum.”

BUNLAR BAŞLANGIÇ DAHA BÜYÜK PROJELER VAR

Turkuaz sosyal Tesisleri, Beyköy Pazaryeri, Kaledibi Mesire Alanı, Altyapı çalışmaları, yollar ve birçok eseri çok kısa bir sürede Beldeye kazandırarak diğer ilçe belediyelerine örnek gösterilen Osman Kılıç’ın belediyecilikteki bugüne kadar olan başarılarını, sadece bir başlangıç olarak nitelendiren Başkan Kılıç, İl Başkanına seslenerek şunları söyledi: “Sayın Başkanım burada herkesin huzurunda size söylüyorum, bir dönem daha göreve talibim. 15 Yıl önce neysem ve hangi heyecan varsa üzerimde, o günkü heyecanla yoluma devam ediyorum. Durmak yok yola devam diyorum.”

FormatFactoryIMG_3779

Haber – Ahmet Çelik