DÜZCE İL GENELİNDE GIDA DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR DÜZCE İL GENELİNDE GIDA DENETİMLERİ DEVAM EDİYOR

Düzce Merkez'de, engelli vatandaşlara ayrılan park alanları, engelli olmayan sürücüler tarafından sürekli olarak işgal ediliyor. Valilik yanındaki Şen Sokak'ta bulunan özel park alanına konulan 'Engelli Aracı Park Yeri' tabelalarına rağmen, uyarılara aldırmadan bu alanlara park eden sürücüler, engelli bireylerin günlük yaşamlarını zorlaştırıyor.

Boyut 1-3

Durumu, 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber Whatsapp ihbar hattına bildiren, Mahmut Bulut adlı vatandaş, engelli vatandaşlar için ayrılan park yerlerinin başkaları tarafından gasp edildiğini öne sürerek “Düzce merkezde, özellikle valilik etrafında engelli vatandaşlar için tahsis edilen park yerlerini ne yazık ki başkaları tarafından gasp ediliyor. Bununla alakalı gerekli cezai işlem uygulanmasını talep ediyoruz ve engelli park yeri alanının arttırılmasını da talep ediyoruz. Biz engelli araç sürücüleri ve engelli kartı olan vatandaşlar araçlarımızı daha uzak yerlere park etmek zorunda kalıyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Whatsapp Image 2024 05 02 At 11.35.27

Bulut, engelli vatandaşların günlük yaşamlarını daha rahat sürdürebilmeleri adına yetkililerden acil bir çözüm bekliyor.

Whatsapp Image 2024 05 02 At 11.32.46