Düzce’de köylerin bozuk yollarının onarılması amacıyla kentin dört bir yanında çalışma yürüten Düzce İl Özel İdaresi ekipleri, Akçakoca’nın en işlek güzergahlarından olan Doğancılar, Beyören ve Balatlı köylerini birbirine bağlayan grup yolu için harekete geçti.

Whatsapp Image 2024 05 23 At 14.11.36

Whatsapp Image 2024 05 23 At 14.11.36

Ağır tonajlı araçlar nedeniyle bozulmuştu

Ağır tonajlı araçların yolu sık kullanması nedeniyle yıllar içerisinde derin çukurların oluştuğu Beyören Balatlı Grup Yolu için çalışma yapılmasını isteyen Beyören Köyü Muhtarı Mehmet Ünsal ve Balatlı Köyü Muhtarı Ercan Özçelik’in girişimleri sonuçsuz kalmadı.

Vali Aslan soruna hemen el attı

Konudan haberdar olan Düzce Valisi Selçuk Aslan’ın talimatıyla Akçakoca Kaymakamlığı’nın koordinasyonunda özel idare ekipleri grup yolunun düzeltilmesi için çalışmalara başladı.

Vali̇ Selçuk Aslan-4

İki köy muhtarından sorunu çözen Vali ve idarecilere teşekkür

Adeta köstebek yuvasına dönen yolda kısa sürede başlatılan asfalt çalışmaları nedeniyle memnuniyetlerini dile getiren iki köyün muhtarı Düzce Valisi Selçuk Aslan başta olmak üzere sorunun kavuşmasını sağlayan herkese teşekkür etti.

“Bizi vatandaşla karşı karşıya getirmekten kurtardılar”

Bozuk yol yüzünden yaşanan sıkıntıların bitecek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Beyören Köyü Muhtarı Mehmet Ünsal, “Başta sayın valim olmak üzere genel sekreterimiz kaymakamımız ve özel idare müdürümüze yollarımızın tamiratında gösterdikleri hassasiyet için özellikle teşekkür ediyorum. Bizi vatandaşla karşı karşıya getirmekten kurtardılar. Bunun için sorunu çözen herkesten Allah razı olsun.” dedi.

Whats App Image 2024 05 23 At 14.32.01 Removebg Preview

“İmkansızlıklar içinde devletimizin bu hassasiyetini görmek bizi mutlu etti”

“ÇOK CİDDİ SALDIRGANLIĞI OLANLARIN BARINAKTA TUTULMASI GEREKİYOR” “ÇOK CİDDİ SALDIRGANLIĞI OLANLARIN BARINAKTA TUTULMASI GEREKİYOR”

İşlek bir güzergah olması nedeniyle vatandaşın tahrip olan yolu kullanırken sıkıntı çektiğinden bahseden Balatlı Köyü Muhtarı Ercan Özçelik ise “İmkansızlıklar içinde devletimizin bu hassasiyetini görmek bizi daha halkımız ziyadesiyle memnun etti. Sayın valimize, kaymakamımıza, özel idare müdürümüze çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Whats App Image 2024 05 23 At 14.48.18 Removebg Preview

Akçakoca İl Özel İdare Müdürü Bilen: Çalışmaların 1 günde tamamlanası hedefleniyor

Akçakoca İl Özel İdare Müdürü Necip Bilen ise 2 kilometrelik grup yolunda bugün başlayan çalışmaların havaların elverişli olması halinde yarın tamamlanacağını belirterek, “Muhtarlarımızdan gelen talebin ardından valimizin talimatıyla kaymakamımızın ve genel sekreterimizin yakın takibi ile Doğancılar Beyören Balatlı Grup Yolu’ndaki bozuk yerleri hızla onarıyoruz.” şeklinde konuştu.