Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Toplu Sünnet Şöleni, coşku içerisinde gerçekleştirildi. Sünnet ettirilen çocuklar ve ailelerinin yanı sıra yakınlarının da büyük ilgi gösterdiği şölende Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve Düzce protokolü çocukları yalnız bırakmadı.

WhatsApp Image 2023-08-11 at 20.34.19

Düzce Belediyesi önünde toplanılmasının ardından İstanbul Caddesi üzerinden Düzce Belediyesi Mehter takımı eşliğinde gezi treni ile başlayan ve AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Oya Kocaman, Hasan Günden ile Beytullah Yılmaz'ın da hazır bulunduğu kortej yürüyüşü Anıtpark alanında sona erdi. Kortejin ardından çocuklar ve aileleri otobüslerle etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Erguvan Sosyal Tesislerine hareket etti.

WhatsApp Image 2023-08-11 at 20.34.18 (2)

Mehter takımının marşlarıyla başlayan etkinliklerin Erguvan Sosyal Tesisleri bölümüne Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü,  Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ve yönetim kurulu üyeleri, CHP İl Başkanı Semih Cemşit ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin yanı sıra sünnet ettirilen çocuklar, aileleri ve yakınları katılım sağladı.

ŞEHİT UFUK BAYSAN’IN AİLESİNİ ZİYARET ETTİLER ŞEHİT UFUK BAYSAN’IN AİLESİNİ ZİYARET ETTİLER

WhatsApp Image 2023-08-11 at 20.34.19 (1)

Başkan Özlü, çocuklar ve ailelere yönelik yaptığı konuşmada düzenledikleri etkinliklere katılımlarından ötürü herkese teşekkürlerini iletti. Başkan Özlü, "Değerli Düzceliler her sene yaptığımız geleneksel sünnet şölenine hoş geldiniz.

Burada pırıl pırıl gençler geleceğin askerleri var. Çok güzel bir manzara var. Bu etkinliği her sene yapacağız. Emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.

Geçmişte Düzce'de sosyal faaliyetlerin eksikliğinden dolayı şikâyetler olduğunu ifade ederek konuşmasını sürdüren Başkan Dr. Faruk Özlü,  "Geçen günlerde Dünya Düzce günlerini gerçekleştirdik. Düzce de bundan sonra her gün her hafta bir sosyal faaliyet olacak. Tekrar geldiğiniz için teşekkür ediyor, hayırlı olsun diyorum" şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2023-08-11 at 20.50.18

Başkan Özlü'nün konuşmasının ardından yemek ikramı, hacivat-karagöz, ve birbirinden renkli animasyon gösterileri ile eğlenceli bir gün geçiren çocuklar, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından kendileri için hazırlanan hediyelerin verilmesiyle mutluluklarını katladı.

WhatsApp Image 2023-08-11 at 20.34.16 (1)

Etkinlik, Mevlidi Şerif okunması ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

WhatsApp Image 2023-08-11 at 20.34.18