Mutfak sanatları merkezinde düzenlenen toplantıda konuşan Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü: “Düzcespor Düzce’nin takımıdır Düzce’de yaşayan herkesin takımıdır bizler kongre sürecinin ardından oluşan kayyım heyetine yardımcı olmaya çalışıyoruz başarılı olacaklarına inanıyoruz futbolcularımıza güveniyoruz başarılı olacaklarına inanıyorum bazı iş insanlarımıza görüşmeler yaptım sponsorluk konusunda destek istedim önümüzdeki günlerde sonuçlanacak” dedi.

Düzcespor’a herkes gücü nispetinde destek olmalı diyen Özlü, konuşmasını şöyle sürdürdü: “hiç bir şey yapamıyorsa biletini alıp maça gelmekte büyük bir destektir hocamıza ve oyuncularımıza güveniyorum kimse merak etmesin bu takım başarılı olacaktır.” İfadelerini kullandı.

Kayyım heyeti Başkanı Muzaffer Leblebici toplantıda yaptığı konuşmada: “Düzcespor ’da bugün de bu şerefli görev arkadaşlarımızla birlikte bizlere nasip oldu. Başta Belediye Başkanımız Faruk Özlü olmak üzere bize güvenenleri mahcup etmeden görev süremiz boyunca takımımızın başarısı için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret edeceğiz. Biraz geç kalındığını biliyoruz hızlı bir şekilde transfer çalışmalarına başladık takımı kampa çıkarmak için görüşmeler devam ediyor.” Dedi.

Teknik direktör Adnan Şentürk yaptığı açıklamada: “Ligin başlamasına kısa süre olmasına rağmen Belediye Başkanımızın destekleriyle yönetimimizin üstün gayretleriyle transferlerimizi yaparak kadromuzu büyük ölçüde oluşturduk.

Bizim görevimiz Teknik ekip olarak takımımızı en iyi şekilde lige hazırlamak ve başarılı olarak bize güvenenleri mahcup etmeden taraftarlarımızı da mutlu etmektir.” İfadelerinde bulundu.

SEDAT CENGİZ, KARAMAN FK’YE KARŞI FORMA GİYEMEYECEK SEDAT CENGİZ, KARAMAN FK’YE KARŞI FORMA GİYEMEYECEK

Konuşmaların ardından futbolcular tek tek kendilerinin tanıttı. Tanışma toplantısı, hep birlikte çektirilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.