BELEDİYE YETKİLİLERİ “2 GÖREVİ VARDI BİRİNDE DEĞİŞİKLİK OLDU” DEDİ BELEDİYE YETKİLİLERİ “2 GÖREVİ VARDI BİRİNDE DEĞİŞİKLİK OLDU” DEDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin gelişimi, değişimi ve dönüşümü noktasında ortaya koyduğu vizyon doğrultusunda mesai harcıyor. Başkan Özlü, bir yandan proje odaklı çalışmaların devamlılığını sağlarken, bir yandan da mahalle ziyaretlerini aksatmadan devam ettiriyor.

Başkan Özlü, beraberinde başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte ilk olarak Nusrettin Mahallesine giderek mahalle sakinleri ile buluştu. Mahallenin istek, talep ve sorunlarının masaya yatırıldığı açık hava toplantısında Başkan Özlü, vatandaşları tek tek dinleyerek isteklerinin yerine getirilmesi noktasında talimatlar verdi.

Akşamın ikinci açık hava toplantısı için Cedidiye Mahallesine geçen Başkan Özlü ve kurmayları, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Ziyarette mahallenin sorunları tek tek dile getirilirken, yapılan ve yapılacak çalışmalara yönelikte bilgilendirme de bulunuldu.