Düzce’de memlekete hizmet için elini taşın altına koyan, CHP’li olsun olmasın herkese aynı mesafede duran ve bu yönüyle hemşehrilerinin gönlünde taht kuran CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, her attığı adımla birlik ve beraberlik mesajı veriyor.

Kavganın hakim olduğu siyaset dilinin bir kenara bırakılması gerektiğini her fırsatta vurgulayan Milletvekili Özcan, Düzce’nin gelişmesi ve kalkınmasında söz sahibi kesimlerin omuz omuza vermesi ile her alanda şehrin daha iyi noktaya geleceğine işaret ediyor.

Genel merkezden çok önce Düzce’de birliğe öncülük etti

Partisinin Lideri Özgür Özel’in AK Parti ve MHP’nin genel başkanları ile yakın zamanda kurduğu sıcak diyaloğu, Milletvekili Özcan Düzce’de aylar önce yakaladı. 31 Mart’ın hemen ardından AK Partili Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü makamında ziyaret eden Özcan, aynı duruşu diğer tüm yerel yönetici için de sergiliyor.

Özcan’ın Çilimli ve Kaynaşlı temasları

Parti ayrımı gözetmeksizin 31 Mart Yerel Seçimleri’ni kazana ilçe ve belde belediye başkanlarına ziyaretlerini sürdüren Özcan’ın son adresi, Çilimli ve Kaynaşlı ilçeleri oldu.

57F46528 150F 4C8D 96B9 6E4817F7Eb5D

MHP’li Kaynaşlı Belediye Başkanı Efdal Altundal’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Özcan, ziyarette kendisine misafirperverliği ve samimi karşılaması için kendisine teşekkür edildi.

Kaynaşlı’daki ziyaretin ardından, CHP Düzce Milletvekili Talih Özcan, Çilimli ilçesine geçerek burada da bir dizi temaslarda bulundu. Çilimli Kaymakamı Furkan Alpay ve AK Partili Çilimli Belediye Başkanı Yılmaz Yıldız’ı, Çilimli İlçe Başkanı Mevlüt Kazancı ve Çilimli eski İlçe Başkanı Cemil Tınaz ile birlikte ziyaret eden Milletvekili Talih Özcan, ilçenin güncel sorunları ve geleceğe yönelik projeler hakkında verimli görüşmeler gerçekleştirdi.

“YIKIM KARARI İLE İLGİLİ İŞLEYEN’İN SÖZLERİ YANLIŞ ANLAŞILDI” “YIKIM KARARI İLE İLGİLİ İŞLEYEN’İN SÖZLERİ YANLIŞ ANLAŞILDI”

Af5Fdc60 0A51 4021 863A 15Dced7749C1

Ziyaretler ile ilgili açıklamalarda bulunan Milletvekili Özcan, hem Kaynaşlı hem de Çilimli ilçelerinin gelişimi ve halkın refahı için üzerlerine düşen her türlü görevi yerine getirmeye hazır olduklarını bir kez daha vurguladı.

HABER: Savaş ARI