BİRÇOK ŞAHIS ÇEŞİTLİ ŞUÇLARDAN YAKALANDI BİRÇOK ŞAHIS ÇEŞİTLİ ŞUÇLARDAN YAKALANDI

Olay gece saatler 00:00’ı gösterdiği sırada, Bahçeşehir 12. Bölgede bulunan bir düğün salonunda meydana geldi. Alınan bilgilere göre düğün salonunda 2 grup arasında çıkan sözlü tartışma, kavgaya dönüştü. Sokağa taşan kavgada, 1’si başından aldığı bıçak darbesi ile diğeri ise aldığı yumruk darbeleri ile yaralandı. Öfkeli kalabalık, düğün salonunun önünde bulunan 2 araca da zarar verdi.

Düğün sahiplerinin durumu Düzce 112 Acil Çağrı merkezine bildirmesi üzerine, olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yaralılar, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi ile Düzce 112 Acil Servis Ambulansına alınarak Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim, Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hastane karıştı…

Hastaneye gelen yaralıların yakınları hastanede karşı karşıya gelince, yine ortalık karıştı. Hastane yönetiminin yardım istemesi üzerine hastanenin acil servisine çok sayıda çevik kuvvet ekibi sevk edildi. Öfkeli kalabalık polis ekiplerinin müdahalesi ile dağıtılırken, hastanede bulunan diğer hasta ve yakınları büyük panik yaşadı.

Polis ekiplerinin olaya karışan bazı kişileri gözaltına aldığı öğrenilirken, hastane önünde yeniden çıkabilecek olaylara karşı çevik kuvvet ekipleri yoğun güvenlik önlemleri aldı.

Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, polis ekipleri olay ile ilgili inceleme başlattı. 

HABER: Savaş ARI