18 Şubat 2023 tarihinde yapılan olağan Genel Kurul Kongresi’nin ardından göreve gelen Düzce Gazeteciler Cemiyetinin yeni yönetimine ziyaretler devam ediyor. Tüm Düzce basınını birleştiren cemiyetin yeni yönetimini bu kez de Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan ziyaret ederek hayırlı olması temennisinde bulundu.

AK Parti İlçe Başkanı Necmi Kap ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte Düzce Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret eden Demircan’ı Cemiyet Başkanı İslam Keleş, Başkan Vekili Öncü Medya Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Ziyarette Gölyaka ilçesindeki çalışma ve projeleri hakkında bilgi veren Demircan, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ne her zaman destek vereceğini belirtti. Yeni yönetimin Düzce’deki basın birliğini kurmasından dolayı memnun olduklarını ifade eden Demircan, “Düzce basınındaki birlik ve beraberliğin her zaman bugünkü gibi süreceğinden hiçbir şüphem yok. Yeni Cemiyet Başkanımız İslam Keleş başta olmak üzere yeni yönetime ve tüm üyelerine hayırlı olması temennisinde bulunuyorum” dedi.

Cemiyet Başkanı İslam Keleş ise Gölyaka heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Demircan’a teşekkür etti.

Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

HABER: Savaş ARI