2022-2023 sezonunu geride bırakan Recep Kalkan ve Erçin Ilgaz, yeni sezonda yollarına Düzcespor’da devam etmeyeceklerine dair sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda bulundu. Her iki oyunca, Düzce halkı başta olmak üzere Düzcespor’a ve taraftarlara güzel temenniler dileyerek ayrılıklarını açıkladı.

“Düzcespor’a başarılar diliyorum”

Düzcespor’un 24 yaşındaki genç stoper oyuncusu Recep Kalkan, sosyal medya hesabından Düzcespor taraftarlarına bir veda mesajı yazdı. 2021-2022 sezonunda 25 bin Euro’ya Başkent Şafak Spor FK’dan transfer olan Kalkan, şu cümleleri dile getirdi:

“2 yıldır formasını onurla giydiğim, şampiyonluk yaşadığım, Düzcespor’dan ayrılmış bulunmaktayım. Bu süreçte başkanlarımıza ve yönetim kuruluna, hocalarıma, takım arkadaşlarıma, sağlık ekibimize, malzemecilerimize, tesis çalışanlarına ve büyük Düzcespor taraftarlarına çok teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin. Benden yanan helal olsun… Düzcespor camiasına bundan sonraki süreçte başarılar diliyorum. Saygılarımla…”

“Her şey için teşekkürler Düzce”

TEKNİK DİREKTÖR ADNAN ŞENTÜRK GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLADI TEKNİK DİREKTÖR ADNAN ŞENTÜRK GAZETECİLERİN SORULARINI YANITLADI

2021-2022 sezonunda Malatya Yeşilyurt Belediyespor’dan bedelsiz olarak Düzcespor’a transfer olan 30 yaşındaki tecrübeli oyuncu Erçin Ilgaz, sosyal medya hesabından Düzcespor taraflarına ve takipçilerine bir paylaşımda bulundu. Ilgaz, “İki yıldır formasını terlettiğim şampiyonluk yaşadığım Düzcespor’dan ayrılmış bulunmaktayım. Öncelikle Gökhan başkanıma, yönetim kuruluna, emekçi çalışanlarımıza ve taraftarlarımıza teşekkürü borç bilirim. Bundan sonraki süreçte Düzcespor ve camiasına başarılar dilerim hepimizin yolu açık olsun. Her şey için teşekkürler Düzce” dedi.