Üniversite adaylarının tercih sürecinin devam ettiği şu günlerde Düzce Üniversitesi ‘Tanıtım Günleri’ etkinliği ile bir kez daha ailelere ve öğrencilere önemli katkı sağlıyor.

4-48

“Yapacağın Tercihle Geleceğine Değer Kat”

Etkinliğe ilişkin kurumdan yapılan bilgilendirmede şunlar kaydedildi: “’Yapacağın Tercihle Geleceğine Değer Kat’ temasıyla, Konuralp Yerleşkesi, Atatürk Eğitim ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Düzce Üniversitesi Tanıtım Günleri’nde Düzce Üniversitesi, aday öğrencileri yalnız bırakmadı.

7-14

Düzce Üniversitesi hakkında merak edilenler yanıt buluyor

Üç gün süresince; Düzce Üniversitesi’nin fakülteleri, yüksekokulları, meslek yüksekokulları, ön lisans, lisans ve yüksek lisans programları başta olmak üzere Düzce Üniversitesi akademisyenleri tarafından yapılacak tanıtım ve bilgilendirme ile öğrenciler, Düzce Üniversitesi hakkında merak ettikleri tüm soruların cevaplarına ulaşma imkanı elde edecek.

Doğru üniversite ve bölüm tercihi

Düzce Üniversitesi Tanıtım Günleri’nde konuk öğrencilere, eğitim görmek istedikleri akademik birimleri de ziyaret etme olanağı sağlanacak. Donanımlı ve tecrübeli Düzce Üniversitesi akademisyenlerinin yönlendirmeleriyle, doğru üniversite ve bölüm tercihi, kariyer planlaması ve gelecek tasarımıyla ilgili yol gösterici bir hizmet öğrencileri bekliyor.

8-7

Düzceli alilere ve öğrencilere önemli bir hizmet

BAŞARI ÇITAMIZ GÜNDEN GÜNE YÜKSELİYOR BAŞARI ÇITAMIZ GÜNDEN GÜNE YÜKSELİYOR

Açıklamada, Düzce Üniversitesi Tanıtım Günleri’nde tanıtım stantlarını ziyaret eden Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir’in görüşlerine de yer verildi. Düzceli alilere ve öğrencilere önemli bir hizmet sunduklarını ifade eden Sözbir, emek veren akademik ve idari personellere teşekkür etti. Ziyarete, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlhan Genç ve Genel Sekreter Yardımcıları Öğr. Gör. Hüseyin Aydın ile Mehmet Kütük de eşlik etti.

 “Yeni nesil bir üniversite olarak yeni öğrencilerimizin heyecanını yaşamaktayız”

Kazanılan başarıların, Düzce Üniversitesi’nin öğrencilerine verdiği eğitim kalitesini de gösterdiğine vurgu yapan Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir, “Üniversitemiz; rekabetin yoğun olarak yaşandığı akademi ve iş dünyasında öğrencilere avantaj sunacak ve rakiplerine karşı onları bir adım öne taşıyacak eğitim ve uygulamaları hayata geçirmektedir. Yeni nesil bir üniversite olarak yeni öğrencilerimizin heyecanını yaşamaktayız.” diyerek tercih döneminin hayırlı olmasını temenni etti.

5-32