Düzce Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, belediye tarafından 2017 yılında faaliyete geçirilen ve iştirak şirketi Beltur çatısı altında bünyesinde çalışan 15 engelli gençle birlikte faaliyetlerini başarılı şekilde sürdüren Kusursuz Kafe 6’ncı yaşını coşkuyla kutladı.

IMG_2047
Kusursuz Kafe’de gerçekleştirilen 6’nci yaş kutlamasında AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Oya Kocaman, Barış Bayrak ve Beytullah Yılmaz’ın yanı sıra, İl Genel Sekreteri Hayri Şen, DÜSED Başkanı Nurullah Çelebi, BELTUR A.Ş Genel Müdürü Erdem Yılmaz, Muhtarlık İşleri Müdürü Gönül Asuk’ta kafenin kusursuz çalışanlarını yalnız bırakmadı.

kusursuz kafe (4)

kusursuz kafe (5)

VALİ ASLAN ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARETTE BULUNDU VALİ ASLAN ŞEHİT AİLESİNİ ZİYARETTE BULUNDU

Etkinliğe katılan şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Bilal Göregen’in seslendirdiği şarkılarla birlikte sahneye çıkan kusursuz personeller hünerlerini sergilerken, protokol üyeleri ise kusursuz personellere alkışlarıyla eşlik etti. Göregen Düzce’de bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

kusursuz kafe (1)
Düzce’de engellilerin çalıştığı bir kafenin bulunmasından dolayı gurur duyduğunu ifade eden Göregen, “Engelli arkadaşlarımız, engelleriyle engelleri engellemişler. Bu tür kafelerin çoğalmasını temenni ediyorum. Bu noktada fedakar ve cefakar başkanımız Sayın Dr. Faruk Özlü’ye çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsın Faruk Başkanım diyorum. Engelli olmak başarıya engel değildir. Buradaki arkadaşlarımızda bunu en iyi şekilde gösterdiler. Düzce’mizin kimliğine yakışır bir ortam kazandırılmış” diye konuştu.

Kutlama programı, kafenin 6’ncı kuruluş yıl dönümü anısına hazırlanan pastanın hep birlikte kesilmesi ile sona erdi.