AK PARTİ’DEN DÜZCE’YE ZİYARET TRAFİĞİ

Düzce’de AK Parti’nin patronu bu hafta belli olacak. Son dönemde genel merkezden yoğun ziyaretçi trafiği yaşanan il teşkilatında, geri kalan hafta parti içi temayül de tamamlandı.

2 ADAY ARASINDAN KARAR VERİLECEK

AK Parti’nin atama ve aday belirlemede büyük önem verdiği temayül sonuçlarının değerlendirilmesinin ardından görüşme için 2 isimde karar kılındı.

TEMAYÜLDE ‘GÖKÇE’ ÖNE ÇIKTI

Temayülde ismi ilk sırada çıkan İl Başkanvekili Ersin Gökçe ile Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu genel merkeze çağrıldı. Yarın Ankara’da parti üst yönetimi ile görüşme gerçekleştirecek olan Gökçe ve Şengüloğlu’na eski İl Başkanı Mustafa Keskin de eşlik edecek.

GENEL MERKEZ İNCE ELEYİP SIK DOKUYOR

2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve Genel Seçimler öncesi, Düzce’de Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın en iyi şekilde temsil edilmesine odaklanan partinin ağır topları, hem parti içinde hem de halk nezdinde saygı gören, derdi koltuk değil hizmet olan, AK Parti’yi ilde daha iyi noktalara taşıyacak bir isimle yola devam etmek istiyor.

KESKİN’E DUYULAN GÜVEN BİR KEZ DAHA ORTADA

Merkez İlçe Başkanlığı’ndan sonra kendisine verilen AK Parti Düzce İl Başkanlığı görevini de başarıyla yerine getirerek, 2023 seçimleri sürecinde adaylık yolu açılan Mustafa Keskin’in görüşlerini her zaman ön planda tutan Cumhurbaşkanı Erdoğan ve genel merkez yetkilileri, yeni il başkanını belirlemedeki son adımda da Keskin’i Ankara’ya davet ederek, ‘Kararı birlikte alalım.’ mesajı verdi.

SEÇİMLERİN KADERİNİ ETKİLEYECEK

Kritik seçimler öncesi Keskin gibi birleştirici ve ılımlı bir siyaset anlayışı ile huzurun bozulmamasından yana olan yönetimden üyeye AK Parti’nin ildeki tüm kademeleri, yeni il başkanının seçimlerin kazanılmasında ciddi bir rol üstleneceğine işaret ediyor.