Bugün Koçyazı Mahallesinde hareketli dakikalar yaşandı.  İddiaya göre, Metek TOKİ seferini yapan Düzce Belediyesi Ulaşım A.Ş’ye bağlı 18 numaralı hatta çalışan halk otobüsüne binen yaşlı adam ve şoför arasında tartışma yaşandı. Tartışmaya araç dışında bekleyen yaşlı adamın oğlu da dahil olunca, bir anda ortalık karıştı. Kavganın büyümesi ile yaşlı adamın oğlu, halk otobüsü şoförüne saldırmaya çalıştı.

1-70

1,5 AYLIK YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ 1,5 AYLIK YAŞAM MÜCADELESİNİ KAYBETTİ

Bu sırada şoför mahallinin kapısından inerek kaçmaya çalışan şoförü kovalayan şahıs, hıncını alamayınca bu kez de otobüse saldırdı. Taş ve yumrukla otobüsün camlarını döken şahıs, daha sonra babası ile birlikte olay yerinden ayrıldı.

Saldırgan başka bir halk otobüsüne binerek hastaneye gitti

4-42

O sırada bölgede bulunan Düzce Belediyesi Fan İşleri’ne bağlı ekipler,  kaçan şahsın elinden yaralandığını ve diğer yolcuların mağdur edilmemesi için gönderilen başka bir halk otobüsüne binerek hastaneye gittiğini söyledi.  

Levent Sivrikaya: “Saldırgandan şikayetçi olacağız”

2-88

Konu ile ilgili Öncü Haber Merkezi’ne açıklamalarda bulunan Düzce Belediyesi Ulaşım A.Ş yetkilisi Levent Sivrikaya, bugün Koçyazı Mahallesinde gerçekleşen çirkin saldırıyı kınadı. Şoförün saldırıdan yara almadan kurtulmasının tek teselli olduğunu söyleyen Sivrikaya, “Saldırıda otobüste büyük çaplı maddi hasar meydana geldi. Otobüs şoförümüzün bu saldırıdan yara almadan kurtulması, bizim tek tesellimiz. Şoför ve otobüs sahibi şüphelilerden şikayetçi olacak. Olay yargıya intikal etti, biz de Düzce Ulaşım A.Ş olarak avukatlarımız ile birlikte süreci takip edeceğiz” dedi.

HABER: Savaş ARI