Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Şube Ekipleri, Valilik önünde düzenlediği uygulama kapsamında iki ekip aracı ile birlikte yaklaşık 5 trafik polisi uygulama yaptı. Araç sürücülerini yönelik alkol testi ve araçların muayenesi olup olmadığını kontrol eden ekipler, uzun saatler Valilik önünde denetim gerçekleştirdi. Düzce’nin huzur ve güveni için yaz aylarında denetimleri sıkı tutan Düzce İl Emniyet Müdürlüğünün kararlı tutumu, Düzceli vatandaşlar tarafından övgü ile karşılanıyor. Suça ve suçluya karşı etkin mücadelesini sürdüren Düzce İL Emniyet Müdürlüğü, vatandaşın refahı için her bölgede mücadele ediyor.

hmnbv

MİNİK MİSAFİRİNE POLİS MEMURU KUCAK AÇTI

Düzce İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Şube ekiplerinin uygulama sırasında küçük misafir ağırladı. Trafik Şube’de görev yapan bir polis memurunun meraklı kız çocuğuna yaklaşımı yüzleri gülümsetti. Polis Memuru minik misafirini polis aracının içerisine alarak, meraklı bakışları arasında polis aracının sirenine bastırdı. Küçük kız çocuğunun asla unutamayacağı bir an yaşatan polis memuru  minik misafiri adeta mutluluktan havalara uçtu.

ydtıupşji.çöm.bhn

Kendisine asla unutamayacağı bir an yaşatan ve polis amcalarının şefkatli kollarından inerek babasıyla uzaklaşan kız çocuğu, polis amcalarına öpücük atarak, el sallamayı da ihmal etmedi. Düzce İl Emniyet Müdürlüğünün sivil vatandaşlara ve minik misafirlerine karşı daima güler yüzlü yaklaşımı, sorunlarını dinleyerek çözüm odaklı olması, Düzce’de Emniyetin artık daha güçlü sağlandığı yakılarını uyandırıyor. Polis memurların minik misafirine karşı gösterdiği misafirperverlik, bir babanın kızı ile hayatında asla unutamayacağı bir anıya dönüştü. Güvenlik güçlerinin samimi ve misafirperver yaklaşımları Düzceli vatandaşlar tarafından övgü ile karşılandı

i.çömnbvfds

GECE GÜNDÜZ ETKİN MÜCADELEYE DEVAM

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tüm birimleri ile sürdürdüğü mücadeleler kapsamında Düzce’nin suç oranını yükseliyordu. Güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonlar kapsamında, suç oranının nerdeyse en aza indirildiği son dönemde, ekipler gece gündüz mücadele ederek suçluya geçit verilmiyor. Tüm ihbarları anında değerlendiren güvenlik güçleri suça ve suçluya geçit vermemekteki kararlılıklarını sürdürüyor. Son dönemde Düzce’nin dört bir yanında düzenlenen uygulamalar sonucunda suçlular adeta köşeye sıkışarak kaçacak delik arıyor. Düzce İl Emniyet Müdürlüğünün uyuşturucuya karşı takındığı sert tavır, Düzceli vatandaşların destekleri ile birlikte Düzce Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesiyle güvenlik güçlerinin operasyonları devam ediyor. Düzce Emniyet Müdürlüğünün Suça ve suçluya karşı sürdürdüğü mücadele “DÜZCE TEMİZLENİYOR” sözlerini sarf ettiriyor.

ÇOBAN MEVKİSİNDE FECİ KAZA ÇOBAN MEVKİSİNDE FECİ KAZA

HABER: Berkay Eray Aktaş

hjknmnb

ömhjkhjmbnm

c v

jkjhkjh

sdgfhkjömnbgf

şjkljknl