Düzce’de Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Narkotik ekipleri tarafından uyuşturucu tacirlerine büyük darbe vuruldu. Bahçeşehir Bölgesi’nde uyuşturucu satarak gençleri zehirledikleri tespit edilen F.Y ile A.Y isimli iki şahıs, Narkotik ekipleri tarafından teknik ve fiziki takibe alındı.

Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan alınan izinle operasyon için düğmeye basan polis ekipleri F.Y ve A.Y. isimli şahısların belirlenen adreslerine operasyon düzenledi.

Operasyonda gözaltına alınan 2 şahıs, işlemleri için Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Emniyetteki sorgularında F.Y’nin 15, A.Y’nin ise 4 suç kaydının olduğu öğrenildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edilen 2 şahıs, çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Öte yandan, 2 şahıstan uyuşturucu madde satın alan 5 şüphelinin üzerinde yapılan aramalarda  3 parça halinde 3 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Polis ekiplerinin Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde uyuşturucu madde satışı ve kullanımına yönelik mücadele çalışmalarının kararlılıkla sürdürüleceği bildirildi.

JANDARMA EKİPLERİ KURTARDI JANDARMA EKİPLERİ KURTARDI

HABER: Savaş ARI