banner851

banner614

AK PARTİ'DE ADAY TANITIMI

banner619

AK Parti, 1 Kasım seçimleri için seçim startını bugün Ankara Arena'daki "aday tanıtım toplantısı" ile verdi. Toplantıda 7 Haziran’da çıkan seçim sonucunun iç muhasebesini yaptıklarını söyleyen Davutoğlu, “Bize kibir, şatafat, bize tekebbür yakışmaz. AK Parti hareketinin, erdeminin yürüyen timsali olacaksınız.” ifadelerini kullandı. Adaylara halkla bağlarını güçlü tutmaları noktasında tavsiyelerde bulundu.

banner846
Siyaset 21.09.2015, 11:01
1101
AK PARTİ'DE ADAY TANITIMI
banner844
Toplantının başlangıç saati 10.00 olarak açıklanmasına rağmen, Arena Spor Salonu sabahın erken saatlerinden itibaren doldu. Ankara Arena'da, aday tanıtımı için salon, daha önce AKP kongresinde olduğu gibi, "tek başına iktidar", "bu ışık sönmeyecek", "doğru karar istikrar" gibi sloganlarla süslendi.Saat 10:30 sıralarında AK Parti Lideri Ahmet Davutoğlu, eşi Sare Davutoğlu ile birlikte Ankara Arena'ya geldi. Davutoğlu'nun salona girişinde AK Parti'nin seçim şarkısı çalındı.
Davutoğlu'nun partilileri selamlaması sırasında ise "Davutoğlu Ahmet Hoca" şarkısı çalındı. Davutoğlu ve eşi partililere kırmızı karanfil atarak selamladı. Düzce Milletvekili adayları Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir de Arena’da yerini aldı.
Düzce Milletvekili adayları ile birlikte AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar, SKM Başkanı Şinasi Tuzluoğlu, Teşkilat Başkanı Okan Acar, Yerel Yönetimler Başkanı Murat Ayyıldız, Gençlik Kolları, Kadın Kolları, il, ilçe ve belde yönetim kurulu üyeleri, belediye başkanlarımız de Arena’da yerlerini alarak milletvekili adaylarına destek verdi.

Toplantıda bir konuşma yapan Başbakan Ahmet Davutoğlu, siyasi partilere bir öneri de bulundu."Çevre ve gürültü kirliliğini engellemek için centilmenlik anlaşması yapalım" diyen Davutoğlu, "Yasanın öngördüğü seçim ofislerinin dışında, bayraklama yapmayıp çevre kirliliğini engelleyelim, gürültü kirliliğine karşı ortak tavır sergileyelim" dedi.

Davutoğlu, teröre karşı ortak deklarasyon çağrısı da yaparak "Terör ve şiddet üzerinden sandıklara, sandık iradesine tasallut etmek isteyenlere karşı ortak bir tavırda buluşalım" diye konuştu.Davutoğlu, Milletvekili adaylarına halkla bağlarının güçlü tutmaları adına tavsiyelerde bulundu.

İÇ MUHASEBE YAPTIK

“7 Haziran seçimlerinde bir iç muhasebe yapacağımızı söyledik. Bu mesaj da erdemliler hareketi olan AK Parti hareketinin erdeminin yürüyen timsali olacaksınız. Bizde tevazu vardır, bizde aşk, sevda vardır. Bize kibir, şatafat, bize tekebbür yakışmaz. Her birimiz başta sizinle birlikte yola çıkmış nefer olarak ben, her birimiz erdemliler hareketinin mensubu olarak siyasi ahlakın gerçek temsilcileri olalım.”Ardından tüm illerin milletvekili adayları sahneye çağrışdı. AK Parti Düzce Milletvekili adayları Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte tüm Türkiye’ye tanıtıldı.
Yorumlar (13)
Duyuyor musunuz Keleş Fe 6 yıl önce
Senin kulağının dibinde bas bas bu haberin başlığını bağırmak gerekir. Amma velakin sen onuda anlamazsın. Bak başbakan sana ne anlatıyor. Fevai ile kafa kafaya verip anlamaya çalışın. Ama siz anlamazsınız. Duymaz olur o kulaklarınız.
YIĞILCA KÖYLÜSÜ 6 yıl önce
ADINIZI DUYDUK DA TA KENDİLERİNİ GÖRMEDİK.İLÇEYE GELİNCE PARTİ BİNASINDA ÇAY İÇİP GİDİYOLA.
a6 6 yıl önce
randevu vermeyen bir belediye başkanı..audiler,daha neler neler..nerde mütevazilik..nerde kibirli olmama
salih 6 yıl önce
akp ye oy vermek herşeyden önce şehidimizin aziz hatırasına ihanet etmek demektir.
nsm 6 yıl önce
bindikleri arabalardan, uctuklari ucaklardan, yaptirdiklari saraylardan, rekor kirdirdiklari örtülü ödenekten, yandasa cektikleri peskeslerden, yedikleri yetim/kul haklarindan heberimiz yok ya bunlara göre, atmakta serbestler! size daha oy-moy yoook!
nsm 6 yıl önce
bu gözlerimi yasatan mütevaziliginizi accayip samimi buluyor ve oyumu size verecem dersem bana ne dersiniz? bir aptal düzceli''yi daha arkamiza aldik diyecen, degil mi? yahu sen kim, mütevazilik kim? millet ac, sen saray yaptin, bu mu mütevazilik?
nsm 6 yıl önce
cok haklisiniz! size kibir ve satafat yakismaz! size yakisan, birini peygabere benzetmek, Allah sifatlarini ona vermek, peygamberimiz kadar kabarli olmamamak, teröristle masaya oturmak, milliyetciligi ayak altina almak, sonra U-dönüsü yapmak yakisir
FİİLİYAT OLMAYINCA SÖZLER 6 yıl önce
İKİZ SAAT KULELERİ ŞATAFAT DEĞİLMİ. YOL YOK.KÖPRÜLER YARIM. DALÇIKTAN GİREN ÇIKAMIYOR.ŞEHİR MERKEZİ ALT YAPI HİÇ YOK.TERMİNALİ KONUŞMAYA GEREK YOK.ŞEHİR İÇİ TRAFİK KARINCA HIZI.CADDELER BELEDİYE RANTINDA.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
18°
açık