banner851

banner614

ÇARPICI 'TEK ADAM' YORUMU

banner619

Esentepe ve Gürcüçiftlik mahallelerindeki vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “Tüm yetkiler tek kişide toplanacak” eleştirilerine yönelik, “Tek adamlık değildir bu. Tek adam arıyorsak şu anki anayasada tek adam Cumhurbaşkanı. Yetkileri buna müsait ama sorumluluğu yok. Yeni sistemde Cumhurbaşkanında yetki de var sorumluluk da." dedi.

banner846
Siyaset 12.04.2017, 12:57 12.04.2017, 14:49
1581
banner844

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, referandum çalışmaları kapsamında Esentepe ve Gürcüçiftlik mahallelerine giderek önce neden evet denmesi gerektiğini anlattı ardından destek istedi.

“Bir suçlu aranacaksa o da sistemin kendisidir”
Mahallelerin sorunları ve çözüm noktaları üzerinde konuştuktan sonra Anayasa Değişikliği Referandumu’nda evet oyu verilmesini talep eden Keskin, “15 yıllık AK Parti iktidarından önce ülke yönetiminde yaşanan çıkmazlar ülkemizi çok kötü durumlara sürükledi. Koalisyon dönemlerinde yaşanan sorunları, anayasa kitapçığı krizini unutmayalım. Bu durum dönemin siyasi liderlerinin suçlu olduğu anlamına gelmez. Bu krizlere sebep olan bir suçlu aranacaksa o da sistemin kendisidir.” dedi.

“Tek adamlık değildir bu”
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, “Yeni sistemde Cumhurbaşkanı olarak kimi seçtiysek bu memleketi 5 sene yönetecek. 5 yıl sonra beğendiysek, 5 yıl daha devam edeceğiz. Tek adamlık değildir bu. Tek adam arıyorsak şu anki anayasada tek adam Cumhurbaşkanı. Yetkileri buna müsait ama sorumluluğu yok. Yeni sistemde Cumhurbaşkanında yetki de var sorumluluk da." ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (10)
Ndm 4 yıl önce
Birisi bana Yargı, yürütme ve yasamayı tek başına oluşturmanın adını söylesin...İstediği kadar kişiyi eşi, kızı, oğlu dahil başkan yardımcısı atamasının ne sistemi olduğunu açıklasın...
memet 4 yıl önce
kimsenin ne kadar ömrünün olduğunu yalnız ve yalnız Allah bilir.diyelim ki 2 sene sonra hiç tahmin etmediğimiz bir kişi cumhurbaşkanı seçildi.bu yetkilerle devleti yönetecek.iyi mi o zaman,!!!!!!!!!!!!!!
nsm 4 yıl önce
sorumlu tutmak hangi sekilde yerine gelecek? 400 mv. ile. diyelim, kendini yüce divana gönderen sectigi mv. lerini insafa gelip feshetmedi ve gecti, nerde yagilanacak? aym'de. oranin üyelerini kim atiyor? cb. buna ölme esegim ölme denir.
Ümit Ergün 4 yıl önce
Önerilen 3'er isim arasından seçim yapıyor. Kendi kafasına göre değil ya..!
Düzce li 4 yıl önce
en yüksek krediyi alanın hikmet keskin olduğu konuşuluyor o da çıkıp yalanlamıyor yazık bu gariban insanımıza çok üzülüyürum Allahım nedir bu aymazlık insanlarımız uyanabilse keşke
hamdi 4 yıl önce
tek oldukça bunlarda siyasette var ya sırf ondan istiyorlar tek adamlığı
Yasin 4 yıl önce
siz amerikayla beraber suriyeyi vurma planı yapın haçlı ordusuya işbirliği yapıyorsunuz ne oluyor ne diyorsun
SÜLEYMAN METE 4 yıl önce
KEŞKE ŞİMDİ HERKES ANAYASAYA UYSA; UYMAYANLARIN SURATINA DA CUMHURBAŞKANI ANAYASAYI FIRLATSA...
HEM DE BÜYÜKÇE BİR BASKISINI...
Serdar gurler 4 yıl önce
Kimi kandiriyorsunuz ya utanmadan birde koskoca insanlarsiniz nasil yani bu kadar insan korde bir tek sizmi dogruyu goruyorsunuz ayaklar bas olursa olacagi bu iste daha nasil olsun adamin mitinglerden vakti yok devlet dunya devlet isleriyle yalan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın