banner851

banner955

CEMŞİT: “VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Düzce’de 28 Haziran tarihinde meydana gelen sel felaketinde evleri ve eşyaları sular altında kalan Yahyalar Mahallesi sakinlerine yardım elini Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit uzattı. Her yağış sonrası evlerini su basan vatandaşların imdadına koşan Cemşit, iş makinesi kiralayarak tıkanan kanalları açtırdı.

Siyaset 10.07.2022, 20:00 10.07.2022, 20:07
1853
CEMŞİT: “VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Düzce’de 28 Haziran gecesi kuvvetli yağışlar ile birlikte taşan dereler ardında ağır bir tahribat bırakmıştı. Sel felaketinin izlerinin silinmesi için ağır hasar alan bölgelerde Düzce Belediyesi, Düzce İl Özel İdaresi ve AFAD başta olmak üzere, devletin tüm kurumları çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yaşanan sel felaketinde evleri sular altında kalan Yahyalar Mahallesinde bazı vatandaşların bütün eşyaları kullanılamaz hale gelmişti. Mahalle sakinleri, her yağmur yağdığında evlerini su bastığını belirterek, yardım için CHP İl Başkanı Semih Cemşit’in kapsısını çaldı. Mahalle sakinlerini, geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile görüştüren İl Başkanı Cemşit, bu kez de özel bir hafriyat firmasından iş makinesi kiralayarak, Yahyalar Mahallesinde tıkanan kanalları açtırdı.

Mahalle sakinleri, kendilerine verdiği destekten ötürü Cemşit’e teşekkür etti.

“Her zaman mağdur vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz”

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Cemşit, her zaman mağdur olan vatandaşların yanında durmaya devam edeceklerinin altını çizerek, “Yahyalar mahallesinde sel felaketinden mağdur olan ailelere yardım etmeye ve yanlarında olmaya devam ediyoruz bugün tıkanmış olan su kanallarını açmak için iş makinası getirerek su kanallarını ıslah ettirdik tüm imkanlarımızı elimizden geldiğince kullanarak sorunlarına çözüm olmaya devam edeceğiz” dedi.

banner844
Yorumlar (7)
Bilen 3 ay önce
Chp gitsin önce istanbulun tatildeki belediye başkanına yardım etsin
X 3 ay önce
CHP sayesinde Yahyalar büyük felaketi ucuz atlattı Düzce'deki herkes duysun resimler hummalı çalışmayı anlatıyor.
burada harcanıyor 3 ay önce
Cemşit istanbul belediye başkanı olmalı. Çünkü istanbulu su basarken Ekrem imamoğlu her zamanki gibi tatile gitmiş.
DÜZCELİ 3 ay önce
ÇEMŞİT REKLAM YAPIYOR YAYYALAR KÖYÜNDE SELMİ OLDU NİYEGİTMİYO UĞUR ,KÖYÜNE BEYKÖY ÇİVARINA ASIL İŞ MAKİNASI ORAYA LAHAZIM YOL KALMADI UFAK YOL KENARINDAKİ HENDEĞİ TEMİZLİYOR BIRAKIN BU İŞLERİ.
Haha 3 ay önce
Önce wnkarsyi İstanbulu açsın chp ...tatil yapmaya benzemiyor u isler
Vatandaş 3 ay önce
Yasasin chp geliyor gelmekte olan
Yahyalar 3 ay önce
Yahyalar mahallesinden olan AKP ilçe başkanı bu durumu görünce utanmış mıdır?
21
kapalı