banner851

banner955

CHP’Lİ TEKİN ÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR ETTİ…

CHP’li Alaplı Belediyesi’ne yaptığı yardımla, hizmetin partiler üstü olduğunu gösteren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, büyük taktir topladı. Alaplı CHP’li Belediye Başkanı Nuri Tekin, Başkan Özlü’ye Karşıyaka Aile Parkına verdiği desteklerden dolayı Alaplı halkı adına teşekkür ettiklerini söyledi.

Siyaset 21.10.2021, 17:52 21.10.2021, 17:59
2128
CHP’Lİ TEKİN ÖZLÜ’YE TEŞEKKÜR ETTİ…

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, CHP’li Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’in talebi üzerine Karşıyaka Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Aile Parkı için destek vermişti. Özlü’nün bu desteği, hizmetin sadece partiler üzeri olduğunu gösterdi. Bu nedenle Özlü, takdir toplarken, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı halkı adına Özlü’ye teşekkür etti.  

Aile Parkının İlçeye çok yakıştığını ifade eden Tekin, “Karşıyaka Mahallesi Şehirler Arası Otobüs Terminalinin arkası atıl durumdaydı. Burayı vatandaşlarımızın oturup dinlenebileceği çocuklarıyla birlikte vakit geçirebileceği aynı zamanda spor yapabileceği büyük bir Aile Parkı yapmaya karar vermiştik.6 bin metrekare alan üzerine kurduğumuz parkımıza geçtiğimiz Ekim ayından başlayarak 1 yılda tamamladık. İlçemize ve Karşıyaka Mahallemize yakışır bir Aile Parkını daha İlçemize kazandırmış olduk. Parkımızı yaparken en büyük desteği Bilim ve Teknoloji eski Bakanı Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den aldık. Parkın yapımında bize her türlü desteği verdi. Kendisine Alaplı Halkı adına desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Sayın Özlü, İlçemize her zaman değer ve destek veren Belediye Başkanımızdır. dedi.

Tekin, “Parklar bir şehrin gerdanlığıdır. Bu doğrultuda göreve geldiğimiz günden itibaren İlçemizin daha yaşanabilir olması ve sosyal donatı alanlarının çoğalması için var gücümüzle çalışıyoruz. Batı Karadeniz’in en büyük Sahil Bu Yaka Parkını Alaplı’ya kazandırdık. İlçemizdeki tüm mahallerimize vatandaşlarımızın ve çocuklarımız için Aile Parkları oluşturduk. Bunun yanında çocuk parklarını yenileyerek yeni çocuk parklarını hizmete sunduk. Sunmaya da devam edeceğiz. İnşallah Alaplı’mızda gençlerimizin, çocuklarımızın, emekli büyüklerimizin daha güzel bir hayat yaşayabilmesi için yaşanılabilir kentler arasında İlçemiz ’in daha güzel yerlerde olması için hep birlikte gece gündüz demeden çalışmaya hizmet üretmeye devam edeceğiz" ifadeleri kullanıldı.

banner844
Yorumlar (9)
cash81 1 yıl önce
topladığı takdirleri duvara assın
Kasabalı 1 yıl önce
Konuralp halkı da teşekkür etmek için bekliyor
vatandaş 1 yıl önce
parti ayrımı olmaksızın böyle işlere imza atabiliyorsak ne mutlu emeği geçen herkes takdire şayan bence
MT 1 yıl önce
TAKTİR DEĞİL TAKDİR, TAKDİR.. YAZIKLAR OLSUN.. BU KAÇINCI..ORDA TÜRKÇE BİLEN BİRİ VAR MI ?
yeter 1 yıl önce
bize ne arkadaş, yardım eden etmiş, teşekkür de almış bunda ne haber değeri var, eyyyy öncü çalışanları bırakın artık şu yandaşlığı !!! doğru dürüst haber değeri olan şeyleri haber yapın
Düzceli 1 yıl önce
Sanki kendi cebinden çıkartıp veriyor parayı, devletin olan para devlette kalıyor adam egosunu doyurmanın derdinde. Allah ıslah etsin seni Özlü!
Düzceli 1 yıl önce
Bravo Faruk Özlü Beye,gerçek bir devlet adamı
Durum 1 yıl önce
Ayran yok içmeye
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız