banner851

banner614

ESNAF KOSGEB’DEN DERT YANDI

banner619

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Kızılay Meydanı’nda kepenk açan esnafı ziyaret etti. Dükkanlarına giren Bakan Özlü’yü karşılarında gören esnaf ise KOSGEB kredilerinden dert yandı. Özlü, esnaf gezisinin ardından Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan sergi açılışına katıldı.

banner846
Siyaset 11.04.2017, 14:42
3242
ESNAF KOSGEB’DEN DERT YANDI
banner844
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, Anayasa Değişikliği Referandumu çalışmaları kapsamında geçtiğimiz günlerde bir kısmını ziyaret ettiği Kızılay Meydanı’ndaki esnafların kalanını gezdi. Esnaf ziyareti programında Bakan Özlü’ye Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar ve partililer de eşlik etti.

Esnaf KOSGEB kredilerinden dertli
Her dükkan sahibine sıkıntılarının olup olmadığını soran Özlü kimi esnafın çayını da içerken meydandaki bir simitçiden aldığı simitleri de basın mensuplarına ikram etti.
Esnaf ziyareti sırasında Bakan Özlü’nün en sık şikayet aldığı konuların başında KOSGEB kredileri vardı. KOSGEB desteğinden faydalanamayan ya da onaylanmış desteğini bankadan alamayan esnaf Özlü’ye, “Zengini alıyor, fakiri alıyor, olan orta sınıfa oluyor.” diyerek dert yandı. Özlü ise çareyi vatandaşı, devletin verdiği başka desteklerin de olduğu ve onlara da başvurmayı denemeleri konusunda uyarmakta buldu.

Sergi açılışını yaptı
Ziyaretlerinin ardından Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’ne giden Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, burada Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencilerinin yıl boyunca hazırladığı proje ve ürünlerinin sergilendiği salonun açılışını yaptı. Sergiyi gezen Özlü, öğrencilerle fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

 
Yorumlar (7)
Düzceli 4 yıl önce
Parası olana her yerden para var olmayan sürünmeye devam koskepden onaylanan kredimi alamıyorum sebep sicilin pozuk param olsa zaten düzgün neden kredi alayımki
Bykl 4 yıl önce
Cepten ön başvurumu yaptım onaydan sonra bankaya başvurdum. Bi kaç evraktan sonra kredimi aldım.alamayanlar haklı ama sonuçta parayı veren banka ki finans puanı iyi olması gerek.
ortaklik 4 yıl önce
butun herseyimiz tam vergimizi fazlasiyla oduyoruz odalarda kayitlarimiz tamam ee krediye gelince adi ortakliga kredi yok boyle sacmalik mi mi var
Mehmet 4 yıl önce
Kosgebden faizsiz kredi alsak nolacak ki öbür taraftan da esnaf kefalet kredisini kullanamiyoruz
Ndm 4 yıl önce
Sn. Bakan Düzce'de Akp ileri gelenlerinden 3 kişinin 1 Milyon TL faizsiz krediyi aldığı söylenmektedir. Bu kredi alanların listesini yayınlasanız da bizler de doğru mu yanlış mı öğrensek...
Gümüşovalı 4 yıl önce
Allıhımmm kurtar bizi bu düzencilerden.seçim zamanı herkes bişi açıyo sanırım giderken de kapatıyo.çünki yıllardır düzcede açılış torenleri var ama ortada bişi yok!!hayırrrr
Cem gelen 4 yıl önce
KOSGEP başvurdum herşeyim tamam ama KIREDİ için mesaj gelmedi sizi Allaha havale ediyorum