banner851

banner614

GÖNÜL ASUK’UN YENİ A TAKIMI

banner619

Geçtiğimiz ağustos ayında AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanlığı görevine getirilen Gönül Asuk,’un yeni yönetim kurulu belli oldu. Geniş çaplı bir istişare ve AK Parti Genel Merkezi’nin aldığı karar doğrultusunda şekillenen yeni yönetim kuruluyla ilgili açıklama yapan Asuk, “Toplumun her kesimine hitap etmesi önceliği baz alınmıştır” ifadelerini kullandı.

banner846
Siyaset 27.10.2020, 16:45 27.10.2020, 17:30
3883
banner844

Ağustos ayında AK Parti Genel Merkezi tarafından Kadın Kolları Düzce İl Başkanı olarak görevlendirilen Gönül Asuk, yönetim kurulu belirleme çalışmalarını nihayete erdirdi. Bir açıklama ile birlikte yeni yönetim kurulunu Düzce kamuoyuyla paylaşan Asuk, listenin istişare ve genel merkez kararı şekillendirildiği ve toplumun her kesimine hitap etmesi önceliğinin baz alındığını aktardı.

DÜZCE AK PARTİ İL KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU ASİL LİSTE

DÜZCE AK PARTİ İL KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU YEDEK LİSTE

GÖNÜL ASUK’TAN AÇIKLAMA:

Sizlerle birlikte; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, milletimizin refahı ve umudu olan, tek gaye Ebedi Türk devletimizin son Bayrağı Türkiye Cumhuriyetini sonsuza kadar dalgalandırmak maksadıyla yola çıkmış bulunuyoruz.

“AK PARTİ KADINLARA AKTİF GÖREV VERİYOR”

Türkiye’nin gerek siyasi gerekse ekonomik açıdan zor dönemlerinde istikrarlı bir şekilde başarı göstermiş olan, 2001 yılında kurulan ve 2002 yılında iktidar olan AK Partimiz iktidara geldiği günden bu yana kadınlarımıza aktif ve söz sahibi mekanizmalarda görev vererek layık olduğu değeri icraatle göstermiştir. Gerek bakanlık, Milletvekilliği, Parti Teşkilat Başkanlıkları, Belediye Meclis Üyelikleri, İGM Adaylıklarında kadınları kazanabilecek sıralarda karar alma mekanizmalarına aday göstermiş ve başarıyla sonuçlandırmıştır. Bunun en bariz örneği Düzce'dir.

Bu bağlamda bir yandan kadınlarımızın hukuki statüsü, eğitim, işgücü ve siyasal katılımlarını toplumdaki yeri ile eşleştirmeyi ön planda tutan yerel yönetimlerimiz, kadınlara yönelik uygulamaları ile AK Partimizin hareket noktası ve ortaya koyduğu değerlerle birebir örtüşmektedir.

“YÜKSEK KATILIM BİZLERİ ONURLANDIRDI”

Partimizin yola çıkış amacı 2023’ten 2071 hayallerimize yürürken, 7.Olağan Kongremizle oluşturulacak olan yönetimlerimizde meydana gelen yoğun katılım ve başvurularla halkımızın partimize olan güveni ve teveccühü beklediğimizden son derece fazla olmuş, AK Partimizin bu milletin tek umudu olduğunu bizlere bir kez daha göstermiştir.

Önceki dönemler, mevcut dönemler ve yeni üyelerimizle gözardı edilmeyecek oranda yüksek katılım bizleri bir kez daha onurlandırmış ve gururlandırmış olmakla birlikte sorumluğumuzun büyüklüğünü bir kez daha hatırlatmıştır.

Bu yolu açmaya, yola yol olmaya, yolda yoldaş olmaya BENDE VARIM diyerek hem partimizin gerek partimizin gerek şahsımın asli yönetiminde hepinizin var olduğunuzu bilmenizi isterim. Hepinize bu sebepten dolayı ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum.

“HER KESİMİNE HİTAP ETMESİ ÖNCELİĞİ BAZ ALINDI”

Yönetim kurulu üyelerimiz birlikte yaşadığımız süreç doğrultusunda istişare ve genel merkez kararı ile seçilmiş olup toplumun her kesimine hitap etmesi önceliği baz alınmıştır.

Kıymetli Ak Parti Gönüllüleri Partimiz ve milletimiz adına yapmış olduğumuz her çalışmada eşit şartlarda gerek sahada gerek masada istişare ile yol yürüyeceğimizden şüpheniz olmasın.

Yola sizler gibi inanmışlarla çıktığım için Allaha şükrediyorum. Beni bu süreçte yalnız bırakmadığınız için, bundan sonraki süreçlerde de benimle ve partimizle birlikte olacağımız için hepinize ayrı ayrı teşekkürü bir borç biliyorum.

Ayrıca, kurulduğu günden bu günümüze kadar davamızda görev almış bütün teşkilat neferlerimize, gençlerimize tüm Ak Parti sevdalılarına teşekkür ediyorum.

İlk günkü aşkla, İnandığımız yolda hep birlikteyiz. Omuz omuza, bir gönül mesafesinde birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (9)
hamza 7 ay önce
Kadro hep zengin kesim
vatandaş 7 ay önce
Ak Partinin tüm kadrolarında eğitim ortalaması neden bu kadar düşük seviyede, bu insanlar ülke siyesetini nereye taşıyabilir, okumuş kesim neden bu işlere küsmüştür bu sorgulanmalı artık.
İnceden 7 ay önce
Devlet memurlarının siyasi partiye girmeleri sizin zamanınızdamı serbestleşti.Yoksa kesin yasak...
meraklı 7 ay önce
inci devlet hastanesi -necla 112 çalışanı- seda belediye çalışanı- nilüfe öğretmen gülser yurt müdürü-hüsniye memur ..devlet memurları yasasına göre siyasi faaliyette bulunmaları kesinlikle yasak..idari soruşturma açılsın..yoksa sadece akp lileremi serbest.
halk 7 ay önce
657 sayılı devlet memurları kanunun 7 maddesine göre devlet memurları siyasi faaliyette bulunamaz..listede devlet memurları var.Derhal haklarında idari işlem yapılmalıdır.Yetkilileri göreve davet ediyorum.
halk 7 ay önce
Devlet memurları neden burda.Yasak değilmi.Akp ye saka değil heralde..Hem suç hem yasak...
Resul İnan 7 ay önce
kamu çalışanlarının parti üyesi olması yasak değil mi?
hakan 7 ay önce
boş işler
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
25°
açık