banner851

banner614

Halkın Derdini Dinlemeyen Birilerinin Vekilidir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kaynaşlı'da halka 'Düzce'nin milletvekilleri sizin sorunlarınızı dile getiriyor mu?'' diye sordu .

banner619
Siyaset 18.02.2011, 16:56
218
Halkın Derdini Dinlemeyen Birilerinin Vekilidir

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Düzce gezisi kapsamında Kaynaşlı ilçesini ziyaret etti. Kaynaşlı'da seçim otobüsünden vatandaşları selamlayan Kılıçdaroğlu, yaptığı konuşmada halkın iktidarını kurmak için yola çıktıklarını belirterek destek istedi. Esnafın, emeklinin, memurun durumunun iyi olmadığını öne süren Kılıçdaroğlu, toplanan kalabalığa, ''Düzce'nin milletvekilleri sizin sorunlarınızı dile getiriyor mu?'' diye sordu.

Kılıçdaroğlu, ''Herhalde Düzce'nin hiçbir sorunu yok, sorunu olsaydı bir milletvekili de çıkıp Meclis kürsüsünden bunu anlatırdı. Eğer bir milletvekili milletin derdini dile getirmiyorsa o sizin değil birilerinin vekilidir. Ben de sizin dertlerinizi dile getirenlere oy vermenizi istiyorum. Halkın dertlerini çözmek için yola çıktık, geçmişte başka partilere oy vermiş olabilirsiniz, ama haziranda halkın sorunlarını çözecek partiyi iktidar yapın'' dedi.

Haber; R. BAL

Yorumlar (0)