banner851

banner955

KEŞİR’DEN ÖNCÜ MEDYA’YA ZİYARET

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Öncü Medya Grubu’na gerçekleştirdiği ziyarette, “Öncü markası, medya sektöründe Düzce’nin kıymetli markalarından birisidir.” diyerek yeni dönemin hayırlı olmasını diledi.

Siyaset 02.01.2019, 17:35 03.01.2019, 18:07
740
banner1032

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir bir süre önce el değiştirerek Türkseven Şirketler Grubu bünyesine katılan Öncü Medya Grubu’nu ziyaret ederek, ‘Hayırlı olsun’ temennisinde bulundu.

Öncü Medya Haber Genel Yayın Yönetmeni Sadullah Ünsal tarafından kapıda karşılanan Milletvekili Keşir, çalışanlarla tokalaşarak ‘İyi çalışmalar’ diledi.
Ziyarette, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven ile Düzce ve ülkeye dair konularda sohbet havasında istişarelerde bulunan Milletvekili Keşir, Öncü Medya’daki yeni dönemle ilgili duygu ve düşüncelerini mikrofonlarımıza aktardı.“Öncü, Düzce’nin kıymetli markalarından birisidir”

Milletvekili Keşir şöyle konuştu: “Öncü markası, medya sektöründe ve diğer alanlarda Düzce’nin kıymetli markalarından birisidir. Daha önce de çeşitli diyaloglarımızın olduğu bir kurumdu. Bu yönetim değişikliğinden sonra da ziyaret etmek istedik. Daha önce telefonla görüşüp, irtibata geçmiştik ama bir de çayınızı içmek istedik. Yeni yöneticilerle birlikte de yeni dönemin hayırlı olmasını diliyorum.”
Sohbetin sonunda Keşir, Türkseven Şirketler Grubu Onursal Başkanı Ömer Faruk Türkseven’e yeni adım attıkları medya sektöründe başarılar dilerken, Türseven de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti.
 
Haber: C.ÜSTÜNER


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 


 

Yorumlar (3)
KALICIKONUTLAR 4 yıl önce
YOLDA GÖRSE KALICIKONUTLAR HALKI TANIMAZ KALICININ YERİNİ BİLİYORMU ACABA ? GERÇİ HANGİ SİYASİ BİLİYOR Kİ
mustafa 4 yıl önce
Bu hanım Düzce"ye gelmiş, hayırdır seçim var galiba.!!!!
Aman ne önemli... 4 yıl önce
İki dönemdir Düzce'yi temsil etmek için Mecliste,Allah aşkına bir kez olsun Düzce ve Düzce halkı için kürsüde gören varmı? Genelbaşkanın dediğini hemen tekrar etmekmi siyaset?
13
parçalı bulutlu