banner851

banner614

KESKİN'DEN KONGRE AÇIKLAMASI

banner619

Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, AK Parti 5. Olağan Büyük Kongresi ile ilgili basın açıklaması yaptı. Keskin; “Bu kongremiz tek başına iktidarın anahtarıdır”dedi.

banner846
Siyaset 09.09.2015, 16:14
2491
KESKİN'DEN KONGRE AÇIKLAMASI
banner844
AK Parti Düzce İl BaşkanıHikmet Keskin, AK Parti 5. Olağan Büyük Kongresi öncesinde basın açıklaması yaptı. Keskin, açıklamasına AK Parti’nin 14 yıldır büyüme ve değişimin mücadelesini verdiğini belirterek başladı.  
13 yılda dev atılımlarla ülkeye büyük kazanımlar eklendiğini kaydeden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin,  “Hedefimiz Anayasamızın hükümleri çerçevesinde gittiğimiz 1 Kasım seçimlerine ülkemize yeniden tek başına iktidar olma imkânı sunmaktadır” ifadelerini kullandı.

1 KASIM ÖNEMLİ

Keskin, “ Yeniden tek başına iktidar, milletimizin gelecek ümidini yeşertecek, hedeflerimize güçlü adımlarla ulaşmamızı sağlayacaktır. Coğrafyamızın ve topraklarımızın makûs talihini değiştirme kararlılığı olan ve bunu ispatlamış tek hareket AK Parti ve onun kadroları için 1 Kasım; anlamı, yüklendiği misyonu ve sorumluluğu açısından önemli bir tarihtir. 1 Kasım'a giden her dakika, her olay bizim ve milletimiz için anlamlıdır. Bu nedenle 1 Eylül 2014'de başlayan kongre sürecimiz ve bu esnada gerçekleşen mahalle, belde, ilçe ve il kongrelerimiz her noktada coşku, heyecan ve birliktelik içerisinde geçmiştir. Genel Başkanımız, Başbakanımız Ahmet Davutoglu'nun ve parti yetkililerimizin katıldıkları kongreler bütünleşmemizin, tazelenmemizin ve tabanımızın verdiği yetkiyle sorumluluklarımıza yeniden heyecanla başlatmamızın teminatı olmuştur” dedi.

"Bu kongremiz tek başına iktidarın anahtarıdır."

5. Olağan Büyük Kongresinin Türk tarihinin en talihsiz gününün kara lekesini olan 12 Eylül’ün izlerini silerek taçlandıracaklarını kaydeden İl Başkanı Hikmet Keskin, sözlerini şöyle sürdürdü:

“ Daha önceki kongrelerimiz AK Partimize, tabanımıza ve teşkilatımıza büyük sorumluluklar yüklemiş ve buradan alınan güçle de Türkiye büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. Bu kongremiz Türkiye'nin demokratikleşme, kalkınma, ilerleme ve değerleriyle bütünleşme yolculuğuna, evrensel sorumluklarına ara vermeden, tüm hızıyla devam etmesinin kaynağı olacaktır. Bu kongremiz, milletimizin Yeni Türkiye yolculuğuna devam etmesinin kaynağı olacaktır. Bu kongremiz, kardeşliğimize halel getirmeye çalışanlara karşı milli iradenin güçlü sesinin kaynağı olacaktır. Bu kongremiz, 2023, 2053 ve 2071'e selametle ulaşmamızın kaynağı olacaktır.Birliğimizle, hedeflerimizle Yeni Türkiye yolculuğunun devam edeceği ve milletle olan sözleşmemizi parti olarak yeniden tazeleyeceğimiz 5. Olağan Büyük Kongremizin milletimize, ülkemize, siyasi hayatımıza ve demokrasimize hayırlı olmasını diliyor, saygılarımızı sunuyoruz” 
Yorumlar (29)
keleş ve fevai 6 yıl önce
Bu iki muhterem Düzce siyasetinden alınmadığı sürece oy moy yok. Hikmet anla artık. Keşir''e bile razıyız ancak bu iki muhtereme hayır.
KAYNAŞLI DÜZCE HATTI 6 yıl önce
hikmetttttttt yidiniz metin kaşıkoğlunun başını meydan sizin biraz tadını çıkartın bari.
YIĞILCALI 6 yıl önce
AYŞE KEŞİR BİZİM ADAYIMIZ.SONUNA KADAR DESTEKLİYORUZ.
nsm 6 yıl önce
yaptiklari reziller ortada, tek basina iktidarmis! düzceli, ne icirdiniz siz bu zata? zivalamanin da bir ölcüsü olmali yahu!
seçmen 6 yıl önce
eğer yine milletvekili adayı belirlenmesinde 7 haziranda olduğu gibi yanlışlık olursa başkanım düzce büüyük hezimet yaşayacak.
nzr 6 yıl önce
tek başına iktidar olmasın seçim yapılmasın diye ülke yangın yerine çevrilmek isteniyo ama bunu görebilmek için azıcık kafayı yukarıya kaldırmak lazım nasılda birleşiyor
Boş 6 yıl önce
Hikmet yine boş boş konuşuyorsun.
Git yapabiliyorsan fevai ve keşir''in adaylığı engelle. Siyasi hayatında Düzceye yapabilceğin en büyük iyilik budur. O zaman seni ciddiye alayım. Aksi takdirde ne anlatıyor bu adam diye
bakmam bile.
gözlemci 6 yıl önce
Ülke bu şehitleri sizin iktidar olmadığınız için veriyor zaten. 400 vekil alsaydık olmazdı diyen sizsiniz. fikri neyse insanın zikri de odur sizden bu memleket kurtulacak ve türk kürt yine kardeşce yaşıycak.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27°
parçalı bulutlu