banner851

banner614

KIBRIS: YÖNÜ BELLİ OLAN BİR ADAYIM

31 Aralık Pazar günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan AK Parti İl Kongresi için ilk adaylık açıklaması işadamı Semih Kıbrıs'tan geldi. Aynı zamanda Ankara Düzceliler Derneği Başkanı olan Kıbrıs, "Teşkilatın tabanından zikzak çizmeden sabırla, sadakat ve liyâkatle gelen biri olarak adayım. 17-25 Aralık'ta, 15 Temmuz'da yönü belli olan bir adayım." ifadelerini kullandı.

banner619
Siyaset 14.12.2017, 17:52 15.12.2017, 09:51
5372

Genel merkezden gelen resmi bir açıklama olmaması nedeniyle başkanlık koltuğuna kimin oturacağı merak edilen AK Parti Düzce İl Başkanlığı Kongresi öncesinde beklenen bir isimden adaylık açıklaması geldi. Ankara Düzceliler Derneği Başkanı, işadamı Semih Kıbrıs, "Koltuğa talibim" dedi.

31 Aralık'ta yapılacak kongrede başkanlığa aday adayı olduğunu belirten Kıbrıs, şunları kaydetti: "Elbette Genel Merkeze rağmen siyaset olmaz. Hele Kurucu Genel Başkanımıza, Cumhurbaşkanımıza, mazlumların umudu, medar-ı iftiharımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Reisimize rağmen hiç olmaz. Ama ben Düzce AK Parti İl Başkanlığı'na 31 Aralık'ta adayım. Listemi sunacağım. Buradan şu anlaşılmasın rağmen mi? Hayır tam tersi Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve mefkurelerimize istinaden adayım. 4-5 aydır bahsi geçen metal yorgunluğu ve benzeri konulara olumlu yönde ivme kazandırmak adına, tebdil-i yönetimde ferahlık olacağından, yenilikle, değişimle Sayın Kurucu Genel Başkanımızın hızına daha olumlu, verimli ayak uyduracağımızdan adayım. Diğer önemli bir husus eski ve yeni teşkilat mensuplarımızın tensiplerine istinaden adayım. 2001 yılından, teşkilatın tabanından zikzak çizmeden sabırla, sadakat ve liyâkatle gelen biri olarak adayım. 17-25 Aralık'ta, 15 Temmuz'da yönü belli olan bir adayım. Bu konuyu Düzce kamuoyuna duyurur, her şeyin en iyisine layık, güzide Düzceliler'i sevgi ve saygıyla selamlarım. Allah yar ve yardımcımız olsun. Durmak yok, yola devam."

Haber: C. ÜSTÜNER 

Yorumlar (29)
yıkık kentli 4 yıl önce
Çekilin be kardeşim düzceye karabulut gibi çöktünüz -yenilik diyorsunuz yenilenelim diyorsunuz.Semih kıbrıs beye fırsat vererek yenilenmek gerekir..
Düzceli 4 yıl önce
Her seçimde aday adayı oldun..Adayım dedin ama bir türlü aday olamadın..Bence artık şansını fazla zorlama bu işler sana göre değil..
APT BİR DOST 4 yıl önce
AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, 31 Aralık tarihindeki il kongresinde tek aday olacak. Hikmet Keskin'in bir dönem daha il başkanlığını onayladı. Genel merkezin kararının Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Tayyip Erdoğan tarafından da onaylandı
köylü 4 yıl önce
sayın kıbrıs gel bu sevdadan vazgeç, kurtlar sofrası sana göre değil siz ankara da düzcemizi layık ı vechile temsile devam edin.biad dan ziyade projeleriniz ve ufkunuz ile gönüllerde yer edinin.
bi eksik kal 4 yıl önce
Belediye seçimi var bu vatandaş aday il başkanı seçimi bu aday milletvekili seçimi yine bu vatandaş aday. Seçilmiyorsun istenmiyorsun işte. Bence muhtarliga bile aday olsa sevmezler.
düzceyi bildiğini anladım 4 yıl önce
denemekte yarar var, hani şahsen ithal diye nitelendirdiğim düzceli olup ama düzcede oturmayan, düzce için ne kadar bilgi sahibi diye düşündüğüm sınıfa tabi bir insan ancak düşündüğümün tersine çok iyi bir aday olacağından eminim. iyi olack
Salim 4 yıl önce
Pirinçli ararken bulgurdan olmayalım ara ara bu arkadaş gazetelerde.
Ak parti 4 yıl önce
Kanaatim şu İsmail Bayram il başkanı olacağı yönünde
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın