banner851

banner614

MECLİS ÜYESİ KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Belediye Meclisi ile Kent Konseyi Meclisi'nin kadın üyeleri ile meclis salonunda bir araya geldi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayan Başkan Özlü, 'Kadın, Türk kültüründe baş tacı olandır.' dedi.

banner846
Siyaset 09.03.2020, 16:18
1078
MECLİS ÜYESİ KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Düzce Belediyesi'nin emekçileri; belediye meclisi ile kent konseyinin kadın üyeleri ile Belediye Meclis Salonu'nda buluştu.

Buluşmaya Kent Konseyi Meclis Başkanı Ali Dilber, Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hanife Gür, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Gönül Asuk ile üyeler katılırken Başkan Özlü, burada yaptığı konuşmada kadınların ne kadar değerli olduğundan söz ederek, "Kadın, Türk kültüründe baş tacı olandır. Hayatın her alanında dokundukları her yeri güzelleştiren kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum." dedi.

Konuşmaların ardından herkesle tek tek tokalaşan Başkan Özlü, 8 Mart dolayısıyla davetlilere küçük hediyeler takdim ederken, fotoğraf çektirmek isteyenleri de geri çevirmeyerek özçekim yapmayı ihmal etmedi.

Yorumlar (1)
Alperen 1 yıl önce
Sayın Başkan, Türk yöresindeki bir gerçeğe dikkat çektiğiniz için teşekkür ederiz. Türk Töresini her devirde çözüm ve muhabbettir