banner851

banner614

MHP DÜZCE’DE OY ORANINI ARTIRDI

banner619

Milliyetçi Hareket Partisi 1 Kasım 2015 seçimlerine göre yüzde 10 artırdığı oy oranı ile meclise milletvekili gönderen 2.parti olmanın gururunu yaşıyor. Erken seçim startı verildiği günden bu yana çalışmalarına hız veren Milliyetçi hareket Partisi Düzce İl Teşkilatı yalnızca milletvekili seçimlerinde değil, Cumhur İttifakının adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın Düzce’de yüzde 72.98 oy almasında da büyük rol oynadı.

banner846
Siyaset 25.06.2018, 14:13 26.06.2018, 13:26
3772
banner844

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce İl Teşkilatı dün gerçekleşen Cumhurbaşkanı ve 27.Dönem Milletvekili seçimlerinde yakaladığı başarının sevincini yaşıyor.

Yılmaz seçmenlerin desteğini arkasına almayı başardı
MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz, erken seçim startı verildiğinde milletvekili olmak için kolları sıvayıp partideki il başkanlığı görevinden istifa ederek MHP’nin Düzce 1.Sıra Milletvekili Adayı olarak gösterilmişti. Yılmaz o günden seçim gününe kadar partisi ve diğer milletvekili adayları ile birlikte yürüttüğü sistematik çalışmalar içerisinde Cumhur İttifakı ve Milletvekilliği seçimleri için köy köy gezip destek turlarına ağırlık vermişti.

Seçmenlerin desteğini arkasına almayı başaran Yılmaz, Düzce’de en çok oy oranını alan 2.parti olarak meclise girmeyi başardı.

MHP Düzce’de oy oranını artırdı
1 Kasım 2015 seçimlerinde aldığı yüzde 8.4 oy oranı ile Düzce’de 3.parti olan MHP 24 Haziran’da yapılan seçimlerde oy oranını resmi olmayan sonuçlara göre yüzde 10 artırarak yüzde 18,66 yaptı. Artırdığı oy oranı ile böylece önemli bir ivme yakalayan MHP, meclise Düzce’den 3 vekili göndermiş oldu.

Cumhur ittifakına da katkı sağladı
Diğer yandan MHP Düzce İl Teşkilatı yalnızca milletvekili seçimlerinde değil Cumhur İttifakı içerisinde desteklediği Cumhurbaşkanı Adayı olan Recep Tayyip Erdoğan’ın Düzce’de yüzde 72.98 oranında oy almasına katkı sağlayarak yeni sistemin ilk cumhurbaşkanı olmasında da büyük rol oynadı.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (12)
İşte bu 3 yıl önce
Ümit yılmaz belediye seçimlerinde mhp den belediye başkan adayını ciddi anlamda desteklerse bu iş olur.ne ak parti il yönetimi kalır nede merkez ilçe
YAKIŞIR 3 yıl önce
Sayın Ümit bey belediye seçimlerindede çok büyük etki oluşturabilirsin çalış seni destekleyeceğiz söz.
ORHAN AYGÜN 3 yıl önce
Ümit YILMAZ' ı tebrik ediyor başarılı çalışmalarını bekliyorum. Ayrım gözetmeksizin Düzceli hemşehrilerinin mecliste sesi olarak sorunlarla ilgileneceğinden eminim. Rabbim utandırmasın yar ve yardımcısı olsun.
halk 3 yıl önce
tebrik eder.. hizmet bekler...başarılar dileriz
ayhan 3 yıl önce
eskiden düzce için yapılacak güzel şeyleri hep ümit ederdik.artık korkumuz yok bir ümitimiz var çünkü ona güveniyoruz.hayırlı olsun abi.
Suat 3 yıl önce
Öncelikle hayırlı olsun, iktidar partisine ortak olmanız umarım sizi etkilemez, düzceye yapılan işlerin yanlışına yanlış, dogrusuna doğru diyebileceğinizi ümit ediyorum. Allah utandırmasın
fuat kam 3 yıl önce
Akpartiliyim,fakat bazı yanlisliklara tepki olarak mhp ye oy verdim asla da pişman değilim helal olsun adayınız iyi idi
Ülkücü 3 yıl önce
Teknikler Allah utandırmasın Düzcelilerin Ankara’da evi gözü kuşağı ümüt yılmaz Düzcelilerin vekilidir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
kapalı