banner851

banner955

MYK ÜYESİ BIYIK’A DESTEĞE GELDİ

MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık’a destek olmak amacıyla Düzce’ye gelerek seçim çalışmalarına katıldı. Alperen esnaftan, “Düzce’nin geleceği için sizlerden oy istiyoruz” diyerek destek istedi.

Siyaset 02.02.2019, 12:10 02.02.2019, 17:16
788

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler öncesinde çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık ve parti teşkilatının çalışmalarına yardımcı ve destek olmak amacıyla Parti Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Bahadır Alperen Düzce’ye geldi.

Alperen’e MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, MHP Düzce İl Kadın Kolları Başkanı Derya Aksay, MHP Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.Alperen, seçim çalışmaları kapsamında düzenlenen Spor Sokak ve Gaziantep Caddesi esnaf ziyareti programına katılarak Bıyık adına Düzceliler’den destek istedi. Ayrıca esnaflara, “Ağzınızı tatlandırmaya geldik” denilerek çikolata da ikram edildi.

Gaziantep Caddesinden başlayan esnaf ziyaretleri Spor Sokak esnafının da ziyaret edilmesi ile devam etti.“Düzce’nin geleceği için sizlerden oy istiyoruz”

Esnafa, “Sizlerden Düzce Belediye Başkan Adayımız Erdoğan Bıyık adına oy istemeye geldim” diyen Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Bahadır Alperen, “Devlet Bey tarafından Düzce Belediye Başkan Adayı olarak Erdoğan Bıyık seçildi. ‘Üretken Belediyecilik’ anlayışı ile Düzce piyasası her alanda hareketlenecek ve bu durum da esnaf olarak sizlerin işlerinizin açılmasına vesile olacak. Düzce’nin geleceği için sizlerden oy istiyoruz” şeklinde konuştu.“Bizler Düzce’ye hizmet etmek için yola çıktık”

Düzenlenen seçim gezilerinde kendisi ve partisini yalnız bırakmayan Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Bahadır Alperen’e teşekkür eden MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık esnafla sohbetinde, “Bizler Düzce’ye hizmet etmek için yola çıktık. Düzce’yi bizim kadar Genel Merkezimiz ve Liderimiz Devlet Bahçeli’de önemsediğini Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Bahadır Alperen Beyin bizlerle birlikte çalışmasından anlayabilirsiniz” dedi.

Esnaf ziyaretlerinin sona ermesinin ardından Alperen’in Düzce’deki programı, Bıyık ve partililer ile birlikte TSO Düzce Şube Başkanı Tuncay Şahin’e yapılan ziyaretin ardından sona erdi.

Haber: Ö.YILMAZ


Artı Yerel Medya'yı smart televizyon ve telefonlarınıza indirmeyi unutmayın.

Web'den izlemek için TIKLAYINIZ 

Android için TIKLAYINIZ

İOS için TIKLAYINIZ 
Yorumlar (21)
Düzceli 4 yıl önce
Soy adı bıyık ama Akpli gibi abi bıyığı bırakmış aslında mhp ile akp birleşmiş akraba evliliğinde şaşı sıpa doğmuş:D
Vatandaş 4 yıl önce
Partiye gidince il başkanı yüzümüze bakmıyor , adam karun sanki , ümit vekil senin yerin ayrı teşkilata çeki düZen ver lütfen.
nsm 4 yıl önce
bir partinin basindaki bir gün kara'ya ak diyor ve siz alkisliyorsunuz; ertesi gün ak'a kara diyor ve siz yine alkisliyorsunuz. bir empati yapin. secmen olan benim yerimde olsaniz ne yapardiniz? ben secmen olarak sizin hangi vaadinize inanip oy verecegim, hic düsündünüz mü?
Esnaf 4 yıl önce
Artık değişim zamanı
esnaf 4 yıl önce
PEKİ SN BIYIK KALICI İŞYERLERİ HAKKINDA NE YAPMAYI DÜŞÜNÜYORSUN ACABA
Ahmet dert 4 yıl önce
Mhp yi düzcede bitirdiniz bravo size faruk aldı gitti bu seçimi hala ne diyosunuz
6161 4 yıl önce
ÖMER KÜÇÜK oylarımız ona ne yapsanız bu defa kanmayacağız
Bi bilen 4 yıl önce
Ben bilmem tek bildiğim ak parti alır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
19
açık