banner851

banner955

PARTİLİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ…

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl ve Merkez İlçe Teşkilatı geleneksel bayramlaşma töreni, gerçekleştirildi. Bayramlaşma törenine partililer yoğun ilgi gösterdi.

Siyaset 12.07.2022, 16:26
1289
PARTİLİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ…

Düzce CHP İl ve Merkez İlçe Başkanlığı’nın geleneksel bayramlaşma töreni parti binasında yapıldı. Bayramlaşma programına CHP İl Başkanı Semih Cemşit ve Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı’nın yanı sıra, parti yöneticileri, ilçe ve belde başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

Bayramlaşma programında konuşan CHP İl Başkanı Semih Cemşit, tüm Düzce halkı ve partililerinin Kurban Bayramını kutladı. Kurban Bayramında siyasi çalışmalarına ara vermediklerini belirten Cemşit, 28 Haziranda yaşanan sel felaketinde zarar gören vatandaşlara da geçmiş olsun temennisinde bulundu.

Merkeze bağlı Yahyalar Mahallesinde yaşanan sel nedeniyle ev ve eşyaları sular altında kalan vatandaşların, yaralarının sarılması için CHP olarak gerekli çalışmaları yaptıklarını dile getiren Cemşit, “Biz her zaman zor günlerinde vatandaşlarımızın yanında yer almaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (2)
YOĞUN KATILIM MI? 3 ay önce
YOĞUN KATILIM MI? YÖNETİMLER ASİL OLARAK BAŞKANLAR HARİÇ; İL YÖNETİMİ 20 MERKEZ İLÇE 16 KİŞİ TOPLAM 36 KİŞİ, YEDEKLERİ DE 36 KİŞİ EKLE ETTİ Mİ 72 KİŞİ. ÜSTÜNE 8 İLÇE BAŞKANI GELSE ETTİ 80 KİŞİ. ORADA TOPLASANIZ 50-55 KİŞİ VAR VE ÇOĞU ESKİ PARTİLİLER. ÇOĞU DA YÖNETİMLERDE DEĞİL. DAHA YÖNETİCİLER ZAHMET EDİP BAYRAMLAŞMAYA GELEMEMİŞ. HER İPİNİ KOPARANI YÖNETİCİ DİYE YÖNETİMLERE ALIRLARSA SONUÇ BU OLUR MAALESEF. MADEM BAYRAMLAŞMAYA BİLE GELMEYECKTİNİZ NE DİYE YÖNETİMLERE GİRİP ORTALIKTA POZ VERİRSİNİZ?
Vefasızlık gösterişle kap 3 ay önce
Herşeyiniz göstermelik, bir yönetim değişiyor bu bayramlaşma larda dahi azalma yada gelmeyenler dahada artıyor, Abdullah Şahin bu partiye hayatını adayan gerçek CHP li bir üyeniz ancak kanser hastası olunca partiden uzak kalması gerekti bakıyorum ne arayan soran var ne adını anan var, işte sizin eksiğiniz bu, iyiyken yüzüne gulersiniz, kotuyken kafanızı çevirip bakmaz sınız, bu sadece bir örnek, diğerlerini söylemiyorum, onun için istemeyerek yaptığınız bir şey olduğunu çok belli ediyorsunuz
21
kapalı