banner851

banner614

TEŞKİLATI DİRİ TUTMAK İÇİN BULUŞTULAR

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin ve Ana Kademe İl Başkanları, Ankara’da 113. İl Başkanları Toplantısı’nda Başbakan Binali Yıldırım ve kurmayları ile bir araya geldi. Yıldırım, milletin makus tarihini adım adım değiştirdiklerini ifade ederek AK Parti olarak milletin çelikten iradesini temsil ettiklerini vurguladı.

banner619
Siyaset 16.11.2016, 13:17 17.11.2016, 17:22
933
TEŞKİLATI DİRİ TUTMAK İÇİN BULUŞTULAR

AK Parti İl Başkanı Hikmet keskin ve Ana Kademe İl Başkanları, Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım başkanlığında, Ankara’daki Genel Merkez’de 113. birleşimini gerçekleştirdi.

Tüm teşkilatları diri tutmak adına gerçekleştirilen toplantıya Düzce’den de AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, İl Genel Meclisi (İGM) Başkanı Dursun Çakır, Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar ve Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç katıldı.

Başbakan Binali Yıldırım’ın başkanlığında gerçekleşen 113. Birleşimde, AK Parti’nin yapmış olduğu çalışmalar ve teşkilatların yapması gerekenlerin konuşulduğu toplantıda 15 Temmuz darbe girişimi sonrasında ilan edilen OHAL kapsamında yapılan değişikler ve düzenlemeler hakkında bilgiler verilirken anayasa değişikliği ile de son bilgilendirmeler yapıldı.

Yıldırım, parti genel merkezinde düzenlenen 113. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, “Türkiye üzerinde karanlık hesabı olanlar hiç ama hiç bizi sevmedi. Çünkü AK Parti, milletin makus tarihini adım adım değiştiriyor, onların karanlık hesaplarını tek tek bozuyor. Yüce milletimizden aldığımız aziz emanete tek gün bile gölge düşürmedik. AK Parti olarak milletin çelikten iradesini temsil ediyoruz. Bu yiğit millete yakışan yiğit siyaseti yaptık.” dedi.

banner844
Yorumlar (16)
adamın teki 5 yıl önce
Buradan defalarca yazdık, Keleş'i başkan gösteren vekil de gösterdiğine bin pişman zaten, sakın Keleş'i milletvekili adayı yapmayın, bir vekili zor çıkartırsınız, ona göre!
Hikmet'e 5 yıl önce
Hikmet sende tıpış tıpış beklenti siyaseti yapıyorsun. Neyi mi bekliyorsun, elbette sıranı. Vekil olacaksın ya. Bunun için Düzce de yaşanan olan biten tüm rezilliklere seyirci kalıyorsun. Senin görevin halka hizmet götürmekle görevli belediye çalışmıyorsa bu görevini yapmıyorsa genel merkeze bunu rapor etmek değil midir.
Genel merkez bu rezilliği vatandaşın Bimer'e yazdığı binlerce başvuru görmüyor mu. Sen Düzce de yaşamıyor musun. Elini taşın altına koy ve Düzce ye hizmet et. Şu ana kadar yaptığın gibi beklenti siyaseti yapma. Senin bu konudaki en büyük destekçin Özlü olacaktır. Zira o ülkemiz ve Düzce adına çalışmaktan, üretmekten başka düşüncesi olmayan Düzce'nin bu dönemde görüp göreceği en dürüst adamdır.
Üretici 5 yıl önce
Burda bağırıp çağıranlara sesleniyorum. Verin fındığı tüccara emanete sonra da bekleyin fiyat yükselsin piyasada bol olan ürünün fiyatı artar mı? Tek formul lisanslı depoculuk. Kimse boşuna bağırmasın tüccar elinde ki emanet fındığı sattı.
X 5 yıl önce
Perişan duzce nin sorumluları
Tüccar 5 yıl önce
Ne olcak bizim fındik diyenler oda başkanı maliyeti açıklarsa 2.50 olacağı bu tüccar emanet findiklari satti fiyat yukselirse hepsi uçar onun için findiktan fiyat yukselmesini beklemesin kimse. Devlet mudahalesi şart. Reise mektup yazacağım
Aa 5 yıl önce
Fındık ne olacak?
çiftçi (fındık) 5 yıl önce
Siz siyaset yapın. Önemli olan doyurmak değil kazanmak sizler için. Bu bize yapılan yiğitlik değil namertliktir. Çiftçilerin bedduası üzerinizde.
Hammer usta 5 yıl önce
Peh Peh Peh Yiğit Siyasetçilere Bakın Hele!!!Düzce için ne yaptınızki?sandık gelecek elbette tekrar!Fındık Ne Oldu Fındık söyleyin hele!Fındık tüccarından borsaya başkan olacak ondan sonrada fiyat konusunda tarafsız olacak cocuklar bile inanamaz ya!siz inanıyormusunuz yiğit siyasetçi arkadaşlar?biz iki dönemdir size inandık sandıkta gördünüz!!artık inanmadığımızı da gösteririz
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın