banner851

banner614

YENİ BAŞKAN CABOĞLU

Genel seçimlerin erkene alınmasıyla birlikte milletvekilliği için başkanlık görevinden istifa eden ve aday adayı olan Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı Ümit Yılmaz’ın yerine Düzce'li İlhami Caboğlu getirildi.

banner619
Siyaset 30.04.2018, 17:44 30.04.2018, 22:27
2538

Partilerdeki genel seçimler için milletvekilliği aday adaylığı süreci devam ederken Düzce’de de başvurular hararetli bir şekilde devam ediyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı Ümit Yılmaz da partisinden milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa etmişti.
Yılmaz’ın ardından boşalan MHP İl Başkanlığı koltuğuna İlhami Caboğlu getirildi. Caboğlu’nun adaylığı için Genel Merkezle görüşüldüğü ve parti içinde çoğunluğun il başkanlığı için kendisine destek olduğu öğrenildi.

İlhami Caboğlu kimdir?
1972 yılında Düzce'de doğan ve Düzce'de yaşayan Caboğlu, evli ve 3 çocuk babası. Çaboğlu, yaşadığı Düzce'de kereste işiyle uğraşan iş adamı olarak biliniyor.

Haber: M.AYDIN

Yorumlar (16)
Yeni Mahalleli 3 yıl önce
Kabalak ile Akçakoca nın ne bağlantısı varki hem ikisinde Düzce nin bir parçası değilmi arkadaşlar. İsteseydinizde başkan siz olsaydınız sadece Konuşmak ile olmaz. İlhami kardeşimizi tanımanızı tavsiye ederim Adam gibi Adamdır kendisine Başkanlık görevinde başarılar diliyorum.
Duzceli ye cevap 3 yıl önce
Sen bi ismini açıklada biz sana hesabı getirelim.Duzceli sen lazları karıştırma senin o noktalarını çoğaltırız
ALPARSLAN TÜRKEŞ 3 yıl önce
Senin o koltukta ne işin var evladım...
ALPARSLAN TÜRKEŞ 3 yıl önce
Tarih tekerrürden ibarettir. Kişiler şahsi menfaatleri için her türlü oyunu oynayabilir,geçmişte ona karşı oynanan hileleri koplayabilir. Ancak oynanan oyun hep aynıdır. Ülkücü akıllı olacak bu oynanan oyunları turnusol kağıdı gibi koplayanlara hesap soracak, bu oyunlara tekrar tekrar düşmeyecektir.
ALPARLAN TÜRKEŞ 3 yıl önce
Türk Töresinin bir şartı da yüksek vazife duygusudur. Vazifeyi her ne pahasına olursa olsun yapmaktır. Diğer bir şart, toplum uğrunda her çeşit fedakârlığı yapmaktır. Millete hizmet yolunda şahsi menfaatlerden, şahsi zevklerden feragattir. Vazgeçmektir. Kişiler kendilerini millet için feda ederler.
Alparlan Tükeş 3 yıl önce
Türk töresinin şartı haddini bilmektir. Haddim bilmek Ne kendinizi dev aynasında göreceksiniz. Herkese yukarıdan bakacaksınız, ne de kendinizi aşağıdan göreceksiniz, aşağıdan bakacaksın
Mhpli 3 yıl önce
Burası kara deniz arkadaş bos konuş mayın hayırlı olan akıllı olan duzce ye faydalı başarılı olucak kişi gelsin hayırlı olsun
Murat 3 yıl önce
Düzceyi 15 yıldır Cumayeri liler yönetiyorda Mhp yi lazlar yönetse ne olur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın