banner851

banner614

YUMRUK YUMRUĞA KAVGA!

banner619

MHP'li iki il genel meclis üyesi bu sabah yumruk yumruğa kavga etti. Bir süredir aralarında soğuk rüzgarlar estiği konuşulan MHP Grup Başkan Vekili Çetin Sarıahmet ile Akçakoca İGM Üyesi Ömer Yıldız, Özel İdare'de gerçekleşen meclis toplantısı öncesi birbirlerine girdi.

banner846
Siyaset 06.04.2017, 14:45 07.04.2017, 17:46
5663
YUMRUK YUMRUĞA KAVGA!
banner844
Her ayın ilk haftası gerçekleştirilen ve Düzce'nin köylerine yönelik yatırım ve ihtiyaçların ele alındığı İl Genel Meclisi Toplantıları'na bu ay yumruk yumruğa kavga damgasını vurdu.

Nisan Ayı Toplantıları 4. Birleşimi öncesinde iki MHP'li meclis üyesi birbirlerine girdi. MHP Grup Başkan Vekili Çetin Sarıahmet ile Akçakoca İGM Üyesi Ömer Yıldız arasında patlak veren kavgada yumruklar konuştu. Toplantıya girmek üzereyken Sarıahmet ve Yıldız'ın kavgaya tutuştuğunu gören diğer meclis üyeleri araya girerek, tarafları sakinleştirmeye çalıştı. Ancak aynı partiden olan iki ismin soluğu adliyede aldığı ve birbirlerinden şikayetçi olduğu öğrenildi

Öte yandan MHP Grup Başkan Vekili Çetin Sarıahmet ile MHP Akçakoca İGM Üyesi Ömer Yıldız'ın arasının parti içi sıkıntılar nedeniyle bir süredir serin olduğu iddia edildi. Yaklaşık 3-4 aydır birbirlerine mesafeli oldukları konuşulan iki ismin bu sabah yumruk yumruğa kavgaya tutuşması hem mecliste hem de partide büyük şok yarattı.
Yorumlar (35)
Sami 4 yıl önce
Kardeşim bu partinin il başkanı yok mı varsa yoksa çetin başkan çetin de biz mı bilmiyoz çetin mı yönetiyor partiyi
sanayici ülkücü 4 yıl önce
evet ömerin hiçbirşeyden haberi yok * çünkü kendisi hiç*
Bozkurt 4 yıl önce
Bakıyorum çetinin olduğu yerde filim bitmez yazık gerçekten
Bozkurt 4 yıl önce
Haketti çetin sarımehmet daha neler olacak neler 16 nisandan sonra ?
Nehir 4 yıl önce
Çetin bey gibi saygılı ve sakin birini nasıl tahrik edilip bu duruma getirildi acaba sebep neydi
Mehmet 4 yıl önce
Ömer Yıldız ne yaptıda disipline verdiniz adam cetinin ekibinin dalverelerine göz yummak zorunda mı hadi adamsınız yuvarlanması bırakında neden disipline verdiniz onu anlatın kaynaşlı ilçe başkanı gibi bahceliyi tek destekleyen ilçe başkanını neden görevden aldirdiniz onu anlatın bırakın bu işleri 3-5 kişi kaldınız partiyi bitirdiniz cetinin egolari yuzunden
ümit 4 yıl önce
ömeri neden haberdar etmediniz disipline verildiğinden böyle saçmalık olur mu çetin oyun kurucumu düzcede
hilal 4 yıl önce
çetin haksız yere kavga etmez..Haklıysada sonunda ölümde olsa vazgeçmez..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın