Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Büro ekipleri, başarılı uyuşturucu operasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Düzce Şehir Merkezinde uyuşturucu madde satışı yaptığı tespit edilen Ö.A isimli şahıs, polis ekipleri tarafından teknik ve fiziki takibe alındı.

Görselmetamfetamn Asdsa D

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığının talimatı ile operasyon için düğmeye basan polis ekipleri, Ö.A’yı şehir merkezinde yakaladı. Şahsın üzerinde yapılan aramalarda 2 parça halinde 60 gram Metamfetamin ele geçirilirken, gözaltına alınan Ö.A işlemleri için emniyete götürüldü.

YÜKSEK MİKTARDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ, 22 KİŞİ GÖZALTINDA YÜKSEK MİKTARDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ, 22 KİŞİ GÖZALTINDA

Görseluyuşturucuu Ad Asd2 2 11 1 1 1

Emniyetteki işlemlerinin ardından Düzce Adliyesi’ne götürülen Ö.A mevcutlu olarak çıkarıldığı mahkemece, “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan tutuklanarak, Çilimli T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, uyuşturucu madde kullanımı ve satışına yönelik çalışmaların kararlılıkla devam edeceği vurgulandı.

HABER: Savaş ARI