Protokolleri Düzce Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir imzalarken, Karabük Üniversitesi adına ise Rektör Prof. Dr. Fatih Kırışık imzaladı.

KREŞ YÖNETİMİ: YALAN İTHAMLARA KARŞI HAKKIMIZI YARGIDA ARAYACAĞIZ KREŞ YÖNETİMİ: YALAN İTHAMLARA KARŞI HAKKIMIZI YARGIDA ARAYACAĞIZ

1-254

İlk protokol olan Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) Kurumsal Paydaş İş Birliği Protokolü, SOSYALFEST’in gerek yarışma aşamasında, gerekse alana yönelik atölye çalışmaları boyutunda festivalin kurumsal paydaşları tarafından atılacak adımları ve sunulacak katkıları içeriyor.

3-197

Akademik iş birliği alanında imzalanan ikinci protokol ise; her iki Üniversite arasında ön lisans ve lisans eğitimi-öğretimi, lisansüstü eğitim öğretim, bilimsel ve teknolojik araştırma-geliştirme projeleri ve Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali (SOSYALFEST) kapsamında yapılacak ortak çalışmalarla ilgili esasları kapsıyor.

4-150

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, protokollerin iki Üniversitenin iş birliği imkânlarını daha da geliştirdiğini ifade ederek katkıları için Karabük Üniversitesi’ne teşekkür etti.

6-60