banner851

banner614

8 TAKIM CAN DERDİNDE

banner619

Grubumuzda ilk 5 belli olurken Orduspor, Bayrampaşa ve Alanya Kestelspor ligi bitirerek ne play off iddiası nede küme düşme tehlikesi yaşayacak.

banner846
Spor 16.04.2021, 10:30
1012
8 TAKIM CAN DERDİNDE
banner844

3.lig 4.grupta oynanan maçlar sonunda ilk 5 takım belli olurken şampiyonun son üç maça kaldığı grubunu 1.olan takımın 2.lige çıkacağı 2-3-4-5. olan takımlar play off oynayacak. Grubunda son 4 takım ise küme düşecek. Puan cetvelinde 9.sırada bulunan Siirt İl Özel İdare takımı bile küme düşme potasında olurken iç sahada Adıyamanspor dış sahada Silivripsor ile oynayıp ligi sonlandıracak.

İLK KÜME DÜŞEN TAKIM MUĞLASPOR OLDU

Grubumuzda ilk küme düşen takım Muğlaspor olurken Sultanbeyli Belediyespor ve Silivrispor’un işi mucizelere kaldı. Kozanspor, Modafen, Karaköprü Belediyespor, Bergame Belediyespor ve Kırıkkale Anadolu takımların son üç haftaya sancılı girdiği görülürken bu son üç haftada her hafta ayrı bir sürpriz sonuç ortaya çıkacağı tahmin edilmekte. Grubumuzda Adıyamanspor,Bursa Yıldırım,Kelkit Belediyespor, 68 Aksaray elediyespor ve Düzcespor ilk beşi garantilerken şampiyonun oynanacakları maçlar sonunda belli olacak.

Yorumlar (0)