banner851

banner614

BAŞKAN ADAYI PANDUL’DAN ŞOK SÖZLER

banner619

20 Haziran’da yapılacak seçim için çalışmalarını sürdüren Düzcespor başkan adayı Kadir Pandul Öncü TV’nin hazırlayıp sunduğu Sportmence programına telefonla katılarak şok sözler söyledi.

banner846
Spor 19.06.2018, 11:29
1165
BAŞKAN ADAYI PANDUL’DAN ŞOK SÖZLER
banner844

Düzcespor başkan adayı Kadir Pandul, Öncü TV’nin hazırlayıp sunduğu Sportmence programına telefonla bağlanarak açıklamalarda bulundu.

Başkan adayı Pandul, elini taşın altına koyduğunu söyleyerek diğer başkan adayı Serkan Topaşoğlu, Cengiz Veli ve Bayram Ali Kubilay’la görüşmelerinin olumlu geçtiğini belirtti.

Pandul, diğer başkan adayı Cavit Demir’i ise defalarca aramasına rağmen telefonunu açmadığını ve geri dönüş yapmadığı söyledi.

Pandul, kulübün çok borcu olduğunu amacının hem borcu kapatmak hem de alt yapıyı düzene sokmak olduğunu söyleyerek “Burada her kesime görev düşüyor. İnsanlar bir birlerini kötülemekten kaçması lazım. Beni Akçakocalı diyorlarmış, soruyorum Akçakoca nereye bağlı? Bunun cevabını versinler. Biz icraat yapmaya geliyoruz laf üretmeye değil” şeklinde konuştu.

Yorumlar (3)
Muyo 3 yıl önce
düzce sporun yeri 3 lik değil Hem alt yapı hem şampiyonluk kovalayamıyorsa kapatalım klübğ düzcenin ayıbı olsun taraftar da üzülmesin , istanvul takımlarını tutar peşinde koşarız.
Amatör sporcu 3 yıl önce
Böyle bir başkan bulmuşsun uz daha ne bekliyorsunuz
Hak 3 yıl önce
Zaten bu yüzden futbolda başarılı degiliz
26°
parçalı az bulutlu