banner851

banner614

BU MAÇLAR NEFES KESECEK

Bu sezon BAL’da Düzce’yi temsil edecek tek takım olan Çilimli Belediyespor, Kocaeli temsilcileri Karamürselspor ve Yuvacıkspor ile eşleşti. Ligde perdeyi 9 Haziran 2021’de oynayacağı maçla açacak olan yeşil beyazlı ekip antrenmanlarına son sürat devam ederken, Çilimli Belediyespor’un nefes kesecek mücadeleleri Öncü RTV Facebook sayfasından canlı yayınlanacak.

banner619
Spor 26.05.2021, 17:33
1501
BU MAÇLAR NEFES KESECEK

Bu sezon Düzce’yi Bölgesel Amatör Küme’de temsil edecek tek takım olan Çilimli Belediyespor’un rakipleri bugün gerçekleştirilen kura çekimiyle belli oldu. Yeşil beyazlı ekip Kocaeli ili temsilcileri Karamürselspor ve Yuvacıkspor ile eşleşti.   

9 Haziran 2021 tarihinde başlayacak yeni sezona hazırlıklarını son sürat devam eden Çilimlispor, toplam 4 müsabaka oynayacak. Oynanacak maçlar sonucunda küme düşme olmayacak.

Çilimli Belediyespor’un nefes kesecek maçları, maç öncesi ve maç sonrası yayınlarıyla Öncü RTV Facebook sayfasından canlı olarak izleyicilerle buluşturulacak.

ÖNCÜ Spor Servisi
 

banner844
Yorumlar (12)
MEHMET 4 ay önce
Öncü haberden ricamız seviyesiz yorumlara yer vermeyin lütfen.Koyayim ne demek.Bizlerde Beyköy icin aynı lisanımı kullanalım.
MEHMET 4 ay önce
DÜZCESPOR ŞAMPİYON OLDUĞUNDA ÇOK FAZLA ÜZÜLME EMİ KAZIM KARDEŞİM
MEHMET 4 ay önce
Bak Kazım kardesim sen yazdıklarınla zaten Duzcespor dan haz etmediğini gösteriyorsun.Ama bunu söyleyemiyorsun nedense.Onun için cıkıp da bende isterim Düzcespor un çıkmasını gibi laflarla kimseyi kandırmaya çalışma.Tek maça takılıp kalmışsın.Düzcespor o sene çıkmasa bir sonraki sene yine çıkardı.Çünkü DÜZCESPOR BÜYÜKTÜR BEYKÖYSPOR.
82 YIDE ANCA RÜYANDA GÖRÜRSÜN. DURUŞ BAL LİGİNDEN ÇEKILMEK DEĞİL ; ÇIKIP ASLANLAR GİBİ MÜCADELE ETMEKTİR
Sporcu 4 ay önce
Kazım Karabekir kardeşim her takıma sallıcağına başarı dile futboldan biraz anlıyorsan Beyköysporu şampiyon yapan Nedim hocaya saygın olsun Çilimlispora laf etmişsin ama büyük konuşma sözlerini hatırlatırım sana
MEHMET 4 ay önce
İyi yazmışsın kardeşim.Bence o oturupda daha bal ligine katılamayan beyköyüne yansın.Düzcespor lada Beyköyü aynı kefeye koymasın.Sikletler farklı.Biri ağır siklet diğeri tüy siklet.
TUNÇ 4 ay önce
Ben isterdimki Kazım kardeşim BAL daki tek temsilcimiz Çilimli belediyespor a başarılar dilesin.Duzce mizin bütün tskımları başarılı olsun.Bunu senden bekliyorum.
MEHMET 4 ay önce
Düzcespor burada profesyonel ligde, aslanlar gibi şanlı tarihiyle göz kamaştırıyor...Beyköy nerede Bal da bile yok. Üzücü .Bunun adı duruş değil pes etmek
Kazım Karabekir 4 ay önce
Yahu mehmet 3.lige çıktığınız sene bal liginde bizi 5 bin kişi ile dakika 82 olunca susturamadınız bastıramadınız sesimizi ve sayemizde çıktınız aç o tarihteki maça bak ne entrikalar dönmüş neyse siz düzcesporunuzla uğraşın.Biz Beyköy 82 halkı olarak başımız dik yeni umutları karşılayacağız hadi hadi başka kapıya önü ayrıca şimdiden diyorum önümüzdeki sezonda çıkamayacaksınız sen yanda ona yan.Biz beyköyspor aşkıyla yanıyoruz zaten.Beyköy 82
Sporcu 4 ay önce
Çilimlispora başarılar dilerim genel olarak zor bir süreç ama başta Nedim hocaya ve futbolcu kardeşlerimize güvenimiz tamdır
MEHMET 4 ay önce
Beyköy belediyespor nerede.Madem bu kadar iddialı bal ligine neden katılmıyor
Kazım Karabekir 4 ay önce
İddalı olduğunu sen söyledin ayrıca düzcespor nerde sen ondan bahset.Aklıma gelmişken bu arada çilimliye geçmiş olsun.Adı geçenlerle rakip bile değiliz.Bizim bir duruşumuz vardı lige katılmadık durşumuzu bozmadık her zaman her yerde BEYKÖYSPOR 82….
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın