banner851

banner614

"DÜZCESPOR HEP BİRİLERİNE YÜKLENİYOR"

Temsilcimiz Düzcespor’un eski başkanlarından olan iş insanı Cihat Algün, Düzcespor Store’a uğrayarak hatıra bilet kampanyasına destek oldu.

banner619
Spor 22.01.2021, 11:33 22.01.2021, 12:29
3236
"DÜZCESPOR HEP BİRİLERİNE YÜKLENİYOR"

Düzcespor’un çok zor döneminde başkanlık görevini üstlenen iş insanı Cihat Algün, Düzcespor’un bilet kampanyasına destek olmak amacıyla şehir merkezinde bulunan Düzcespor Store’a geldi. Eski başkan Algün, yaptığı konuşmada çarpıcı açıklamalarda bulundu. İş insanı Algün, bir dönem kendisinin de çok zor dönemde başkanlık yaptığını belirterek “bırakın elimizi ortaya gövdemizi koyduk” ifadesini kullandı. Eski başkan Cihat Algün, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Düzcespor’da iyi bir kadro iyi bir ekip var. İnşallah bu şampiyonluk yolunda takımımız başarılı olur. Bizler her zaman koca çınarımızın yanında olduk. Şimdi de yanında oluyoruz. Bu yüzden hatıra bileti almaya geldim.” Algün Düzce ilinin esnaflarının ve iş insanlarının koca çınara sahip çıkılmasını belirtti. Düzcespor’un hep birilerinin üstüne yıkılarak bırakılamamasını vurgulayan Algün, “Düzce olarak Düzcespor’a sahip çıkmamız lazım.” şeklinde konuşmasını sürdürdü.

LAFA GELDİĞİNDE HERKES DÜZCESPOR DİYOR

İş insanı Cihat Algün, söz konusu Düzcespor olduğunda herkesin Düzcespor’dan bahsettiğini fakat konunun icraate geldiğinde kimsenin elini taşın altına koymadığını vurguladı. Algün konuşmasını şöyle noktaladı: “Düzcespor insanları bir araya getiren koça çınarımız. Bütün Düzce’nin kampanyaya katılarak Düzcespor’a destek olması gerekiyor. Futbolcularımızın da Düzcespor’un kıymetini bilmeleri gerekiyor. Oyuncularımızın sahada çimleri yolarcasına futbol sergilemesi gerekiyor. Düzcespor bir üst lige çıktığında Düzce ili de bir üst lige çıkmış olacak. Herkes bunu böyle bilmelidir.

                                       

Yorumlar (3)
Alaturka 9 ay önce
Çok değil daha 1-2 Sene öncesine kadar yarım asırlık kulübe Temlik koydurtmuştun unuttukmu sandın!!!
berkan 9 ay önce
başlığa bak açıklamaya bak.hiçbir alakası yok tamamen algı haber.birilerinin üzerine bırakılmamalı diyor adam.düzcespor hep birilerine yükleniyor demiyor.okuduğunuzu anlamıyorsunuz heralde
taraftar 9 ay önce
çok sevdiğin içinmi düzce spora temlik koydurdun