banner614

KUDU: KAMP UYGUN DEĞİLDİ

banner619

Sportmence programına telefon bağlanarak önemli açıklamalarda bulunan Düzcespor Genel kaptanı Selahattin Kudu Düzcespor'un kamp yaptığı otelin çalışmalar için uygun olmadığını dile getirdi.

banner846
Spor 04.08.2015, 13:00
1322
KUDU: KAMP UYGUN DEĞİLDİ
banner844
Kudu bir hafta Düzce'de çalıştıktan sonra 5 gün topuk yaylasında kamp yaptıklarını daha sonra Kızılcahamam'a kamp için gittiklerini ama buranın kamp için uygun olmadığını belirterek klimaların çalışmadığını ve sahaların uzak olmasının Düzcespor ve diğer takımlar için uygun olmadığını dile getirdi.
.Düzcespor Genel kaptanı Selahattin Kudu burada hazırlık müsabakaları yaptıklarını ve 2 galibiyet iki beraberlikle kampı tamamladıklarını yakın zamanda bir santrafor ve birde stoper alacaklarını söyledi. Kudu Çarşamba günü Düzce'de saat 17 00 de Keçiörenspor'la Hazırlık müsabakası oynayacaklarını ifade etti.
Düzcespor Genel kaptanı Selahattin Kudu Düzcespor Akademi liglerine girecek mi sorusu üzerine girmeyi düşündüklerini dile getirerek bu hafta içi Murat Şhabe ile görüşeceklerini uygunluğuna bakıp bu konuda istişare yapacaklarını söyledi.
Yorumlar (0)
16°
parçalı bulutlu