banner851

banner955

MİKAİL KOÇAK ÇANKAYA F.K İLE  ANLAŞTI

Spor 24.06.2022, 13:45
851
MİKAİL KOÇAK ÇANKAYA F.K İLE  ANLAŞTI

Düzcespor’un 2021- 2022 futbol liginde  şampiyon olduğu sezonda forma giyen genç orta saha oyuncusu, Mikail Koçak, Yavuz İncedal’ın da yeni sezonda  görev yapacağı Çankaya F.K ile anlaştı. Başarılı genç sporcu Mikail Koçak, anlaşmanın ardından Kulüp Başkanı Maaruf Güneş ile karşılıklı mukavele imzaladı. 

Haber: Harun Can Şerbetçi

Yorumlar (2)
Bekir 5 gün önce
BEN OLSAM BENDE GİDERİM FUTBOLCULARIN YERİNE YOK BIRAKIYORUZ YOK BIRAKMIYORUZ YOK BİZE PARA VERSİN BELEDİYE YOK ŞÖYLE YOK BÖYLE KARDEŞİM BU DURUMA GETİREN DÜZCESPOR YÖNETİMİ TUTARSIZLIKLARIYLA KENDİNE GÜVENİYORSAN PARAN VARSA DEVAM ET YOKSA BIRAK,ZORLA TUTAN YOK SİZİ KABAK TADI VERİYOR BİR TARAFTAN TAKIMIN BAŞINA GETİRMEK İÇİN HOCALARI ARAYIP KONUŞUYORSUNUZ DIŞARDA BİR KAÇ FUTBOLCU İLE TRANSFER İÇİN KONUŞUYORSUNUZ MENEJER OLGUN PEKER YİNE OYUNCU GETİRİP SATMA PEŞİNDE Men bizim eski futbolcu Veli üzerinden DUYULUYOR HEP BUNLAR BİR TARAFTANDA BELEDİYEDEN PARA İSTEKLERİNİZ YER İSTEKLERİNİZ VAR BELEDİYE BAŞKANIDA HAKLI DÜZCE İÇİN YAPACAĞI HİZMET VAR ÜLKENİN DURUMU BELLİ NASIL VERSİN HEM SUÇ HEMDE DÜZCE İÇİN YAPILACAK HİZMET PARASINI NEDEN VERSİN Kİ YA,YAPIN BU İŞİ YADA BIRAKIN BAŞKALARI YAPSIN ZATEN BİZLERİ ŞAMPİYONLUKTAN BAŞKASI DA BU SAATTEN SONRA KESMEZ TAKIM YAPILACAKSA ŞAMPİYONLUK OLMALI TEK HEDEF.
Ali çağ 7 gün önce
Gitmekte haklı oyuncular Aylarca bekleyecek halleri yok buranın ne olacağı belli değil gibi görünüyor yönetim. Bile belli değil yolun açık olsun kardeşim herşey için sağol..
27
açık