banner851

banner955

NİHAYET BİTTİ!

Uzun süredir gündemden düşmeyen Nurettin Zafer sahasının soyunma odalarının önü, suni çim yapılarak amatör oyuncuların hizmetine sunuldu.

Spor 11.02.2018, 12:59
317
NİHAYET BİTTİ!
banner1032

Düzce Nurettin Zafer sahasının soyunma odalarının beton olmasından dolayı bir çok oyuncu sakatlıklar yaşamış, uzun süre tedavi altında kalmıştı.

Düzce Öncü haberin yaptığı uyarılara duyarsız kalmayan Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü, soyunma odalarının önünü suni çim saha kaplayarak amatör oyuncuların sakatlanma riskini azalttı! Yapılan hizmettten memnun olduklarını dile getiren amatör oyuncular İl Müdürlüğüne teşekkürlerini iletti. Amatör takımların oyuncuları “Bir çok arkadaşımız beton zeminde ısınma yaptığı için ayaklarda sertleşme meydana geliyor. Bunun sonucunda maçlarda sakatlıklar artıyordu. Ama bundan böyle bu risk azaldı. Nurettin Zafer sahasının tribünleri de yeterli gelmiyor. Ek tribün yapılması bir ihtiyaç... Eşyalarımızı tribün altındaki yerlere koyuyoruz. Yağan yağış sonucunda eşyalar ıslanıyor. Yeni tribün yapılması, eski tribünün ise tamir edilmesi gerekiyor” ifadelerinde bulundular.

banner844
Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu