banner851

banner614

NURETTİN ZAFER'DE KAR MESAİSİ

Amatör Spor Kulüplerinin maçlarına ve antrenmanlarına kısa sürede devam edebilmesi için Nurettin Zafer Stadında kar küreme çalışmaları başladı.

banner619
Spor 17.12.2016, 14:13
623
NURETTİN ZAFER'DE KAR MESAİSİ
Yoğun kar yağışı nedeni ile Düzce ilinde bütün müsabakalar Düzce A.S.K.F tarafından ertelenmişti. Düzce Gençlik  ve Spor İl Müdürlüğünün Düzce Nurettin  Zafer Stadının açılması için yoğun caba sarf ettiği görüldü. Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, amatör takımların çalışmalarına kaldığı yerden devam edebilmesi için kendi imkanları ile yağan karın temizlenmesi için çalışmalara başladı. İki gün içinde Nurettin Zafer sahasındaki kar temizleme çalışmalarının tamamlanması bekleniyor.
 
banner844
Yorumlar (4)
ali 5 yıl önce
cumartesi pazar nurettin zafer stadında oynanıcaktı da ilçelerdeki müsabakaları ne yapacaktılar.boş boş konuşmayın.
saygılar 5 yıl önce
iyi adamların işleri çok az gidip birde ilçedeki sahaları açsın. ilçelerde belediyenin bir sürü personeli var onlar açsın bi zahmet
Ne farkeder 5 yıl önce
Bu kar temizleme işleri dün yani cuma günü yapılsaydın süper amatör maçları cumartesi pazar nurettin zafer stadın da oynanırdı.Yetkililer okusun
futbolcu 5 yıl önce
abi cuma günü de çalışıyordu adamlar sabah sahada antrenman yaptık helal olsun orada çalışan personele. adamlar kar kış temizlik yaptı maçlar oynansın diye. azda düzce belediyesi yapsa bu işleri.