banner851

banner614

Ödemeler Gecikti. Futbolcular İdmana Çıkmadı.

banner619

Düzcespor Pazar günü kendi sahasında yapacağı Kırıkkale maçı öncesinde zor günler yaşıyor. Futbolcular alacaklarının ödenmemesi nedeniyle iki gündür idmanlara çıkmıyor.

banner846
Spor 23.10.2009, 16:56
195
Ödemeler Gecikti. Futbolcular İdmana Çıkmadı.
banner844

Pazar günü Düzce’de ligin son sırasında yer alan Kırıkalespor ile karşılaşacak olan Düzcespor’da futbolcuların idman boykotu sürüyor.

Alacaklarının zamanında ödenmemesi nedeniyle dün ve bugün idmanlara çıkmayan futbolcular pasif direnişlerini sürdürüyor.

Bu gün Şıralık tesislerinde yapılması gereken idman için Teknik Heyet idman sahasında yerini aldıktan sonra sahaya gelen futbolcular sahanın etrafından bir tur attıktan sonra tesislere döndüler.

Futbolcuların tutumu ve Düzcespor’un içinde bulunduğu ekonomik krizi gösteriyordu. Teknik Heyet “Futbolcularında haklı oldukları yönler var ancak biz kendilerinden bu maç öncesinde biraz sabırlı olmalarını istedik. Alacakları belki bu gün belki yarın ödenir ama idman yapmamak hem kendilerine hemde Düzcespora büyük zarar verir.” dedi.

Açıklamalarının sonunda “Burada Teknik Heyet ve Yönetim kadar sorumlu olanlarda var. Onlara da büyük görevler düşüyor. Aksi halde hepimiz bu kartopunun altında kalırız.” dedi.


Yorumlar (0)
20°
kapalı