banner851

banner955

"ŞEHRİN TAKIMINA SAHİP ÇIKILSIN"

Öncü Televizyon’un hazırlayıp sunduğu Sportmence programının konukları Murat Albayrakoğlu ve Teknik Adam Ömer Başol olurken Düzceli sporseverler programa mesaj yağmuruna tuttu.

Spor 14.07.2020, 11:49 14.07.2020, 11:54
648
"ŞEHRİN TAKIMINA SAHİP ÇIKILSIN"
banner1032

Öncü Tv’ de yayınlanan Sportmence programının konukları Kırmızı Şimşekler Taraftar Derneği Yönetim Kurulu üyesi Murat Albayrakoğlu ve Düzcespor’da uzun süre forma giyen Teknik Adam Ömer Başol katıldı.

Yapılan konuşmalarda Düzcespor’un hakkının TFF tarafından gasp edildiği söylendi. Murat Albayrakoğlu kırmızı şimşekler taraftar grubunun ve Düzcespor yönetim kurulunun görevini layıkı ile yaptığını söyledi. Albayrakoğlu Serikspor maçı öncesi Düzcespor 5.sırada olduğunu Serikspor maçı berabere bittiğinde ise 6.sıraya gerilediğini önlerinde 4 iç saha 2 dış saha maçlarının olduğunu en avantajlı takımın Düzcespor’un olduğunu ifade etti.

ŞEHRİN TAKIMINA SAHİP ÇIKILSIN

Bir diğer konuk Teknik Adam ve Düzcespor eski takım kaptanı Ömer Başol ise TFF’ye ateş püskürdü. Başol “Türkiye Futbol Federasyonu’nun 24.06.2020 tarihinde aldığı karar ile maçların oynanacağını ama 10.07.2020 tarihinde tam aksine 1.olan takımı direk 2.Lige 2. 3. 4. ve 5. olan takımların play off oynanmasına karar verdiğini kararın arkasında kimlerin olduğu soru işareti” dedi. Teknik Adam Ömer Başol bütün Düzce ilinin bir bütün olmasını şehrin takımına sahip çıkmasını isterken TFF’nin bu süreci iyi yönetemediğini ifade etti. Sebebinin ise başka lobilerin daha ağır bastığını söyledi. Öte yandan Başol Düzce ilinin bundan ders çıkarması gerektiğini savundu. Başol “TFF’yi iş insanları değil profesyonel kişiler yönetmeli” şeklinde konuştu.

SPORSEVERLERDEN MESAJ YAĞMURU

Pazartesi akşamı yayınlanan Sportmence programına ilgi büyük olurken izleyenlerin programı mesaj yağmuruna tuttuğu görüldü. Gelen mesajlarda “Düzcespor sahipsiz kalmasın haklarımız savunulsun” ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar (0)
22
açık