banner851

banner955

TEK YÜREK TEK YUMRUK

Pazartesi akşamları yayınlanan Sportmence programında Düzcespor ele alındı. Düzce ilinin tek yürek tek yumruk olması gerektiği dile getirildi.

Spor 28.07.2020, 12:15 28.07.2020, 12:18
688
TEK YÜREK TEK YUMRUK
banner1032

Pazartesi akşamları yayınlanan Sportmence programın konukları Birol Yaman ve Salih Albayrak oldu. Birol Yaman TFF’nin Düzcespor’a büyük haksızlık ettiğini belirterek TFF’nin bu süreci iyi yönetemediğini söyledi.

Yaman TFF’yi inşaatçılar değil profesyonel adamların yönetmesinin daha doğru olacağına değindi. Birol Yaman, “Başkan Gökhan Kapoğlu doğru işlere imza atarak Düzcespor’u doğru yönetiyor ama maalesef Düzce bu süreçte birlik beraberliği sağlayamadı” dedi.

TARAFTAR BİR NUMARA

Diğer konuk Salih Albayrak ise Düzce ilinde Düzcespor Yönetiminin ve taraftarların sınıfı geçtiğini söyleyerek “Düzcespor bazı kesimlerin umurunda değil” dedi. Albayrak Düzcespor’un Düzce ilinin tek takımı olduğunu vurgulayarak Düzce ilinin tek yürek ve tek yumruk olmasını istedi. Salih Albayrak TFF’nin Düzcespor’a büyük zarar verdiğini ve bu zararın TFF tarafından karşılanması gerektiğini savundu. Albayrak yeni sezonda Düzcespor’un nokta transferler yapacağını ve bu transferlerle daha güçlü bir Düzcespor izleyeceklerini belirtti.

TARAFTARLAR MERAKLA TRANSFERLERİ BEKLİYOR

Düzcespor taraftarları yapılacak transferleri merakla beklerken gelen mesajlarda Düzcespor Yönetimine tam destek verildiği görüldü. Düzcespor taraftarları yeni sezonda Düzcespor’u merak ettiklerini belirterek teknik ekibe güvendiklerini ve ilk kez yeni sezon başlarken nokta transferlerin yapılması gerektiğini dile getirdi.

banner844
Yorumlar (0)
25
orta şiddetli yağmur