banner851

banner614

TESLİM EDİLDİ

banner619

Düzce 1903 Beşiktaş derneği başkanı Faruk Darıyerli yaptığı açıklamada dernek olarak yaptığı yardımların bu yılda devem ettiğini belitti.

banner846
Spor 17.04.2020, 11:35
1101
TESLİM EDİLDİ
banner844

Başkan Darıyerli yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi. 1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneği olarak her yıl tekrarladığımız ve bu zorlu günlerde yardıma muhtaç ailelerimize yaklaşan mübarek ramazan öncesi yardım kolilerimizi ve salgınla mücadele kapsamında dernek olarak dezenfektan dağıtımı yapılmıştır. 200 ailemize yardımlarımız ulaştırılmıştır. Bu zorlu günler dayanışma ve sağlıkla atlatmamızı diliyoruz dedi.

Yorumlar (4)
BOŞ KAFA 1 yıl önce
Yardım yapmaya boş iş diyen zihniyet , sen nasıl bir kafa yapısındasın.
Düzce Rumuzlu Şahısa 1 yıl önce
Bugüne kadar kaç kere bağış yaptın sende adamı eleştiriyorsun sen kendini bilmez adam.Ben dernek yetkililerini aradım 2 kişi için talepte bulundum aynı gün yardım geldi. Sadece eleştirirsiniz. İcraat demişsin, bu yapılan icraat değil mi trol herif
Üye 1 yıl önce
Erzak yardım yerine biz bize yeteriz kampanyasına nakit bağış yapsaydın daha iyi değil mi..
Düzce 1 yıl önce
Bu Adam kadar gündeme gelmek için çabalayan kimse yok. İşini yapacağına boş işlerle uğraşıyor. Valilik Belediye Afad zaten yardım yapıyor. Gündem, polemik yapma peşinde. Millet laf değil icraat istiyor. Sosyal mesafede yok.
23°
açık